We hebben je een e-mail gestuurd!
Ga naar je inbox om je mail adres te verifiëren en je registratie te voltooien.
Oops… er ging wat mis.
Ons team heeft een bericht gehad en is het probleem aan het verhelpen. Probeer het op een later tijdstip nogmaals.
Dit token is niet meer valide.
Als je zojuist een account hebt aangemaakt probeer dan in te loggen.
Je aanvraag is verstuurd
Er is een e-mail verstuurd naar .
Wachtwoord herstellen
Je wachtwoord is aangepast.
Bevestigingsmail verstuurd!
Check je mail (op het adres wat je ingevuld hebt).
In de mail zit de bevestigings link waarmee je vraag zichtbaar wordt.
Reacties op: Battlefield 1 krijgt gratis maps als dlc
Bertus B.
Master Lucky
Mezereon
infernal_nl-nl
XtraLinkUK
Want als je dit beleid tegenover dat van Infinity Ward zet, dan kan ik me niet voorstellen dat men niet met wat beters gaat komen.
Anderzijds. 'kort na release' Kijk en dit vindt ik dan weer jammer. Nu geeft EA en Dice mij de indruk dat men het spel niet op tijd afkrijgt, of expres maps eruit laat voor marketingdoeleinden.
Grohe
incarnatus
Ik ben al blij als ik niet eerst met mijn handgun tanks moet uitschakelen tot Engineer lvl 10 voordat ik de raketwerper unlock -_-
En dit is n.a.v. de realiteit.
Ik kan in de huidige BF4 geen vliegtuigen neerhalen als infanterie omdat de AA raketwerper pas unlocked na lvl X…
Soms zijn unlocks leuk om naartoe te werken maar dit is gewoon uitermate irritant om cruciale steen/papier/schaar tools te verstoppen onder unlocks.
Master Lucky
incarnatus
Je mist totaal mijn punt of je probeert de wijsneus uit te hangen…
Millman7
incarnatus
Hoe kom jij bij het idee dat ik het heb over dat iedere speler een AA raket werper bij zich heeft ongeacht welke class hij is?
Het punt wat ik probeer te maken is dat je uberhaupt geen vliegtuigen kan neerhalen als infanterie omdat je de AA raketwerper pas zou unlocken wanneer jij genoeg uren in de engineer class hebt gestopt.
En dat leid weer naar mijn steen/papier/schaar onderwerp…
Rampage420
Komt meer over als frustatie, frustatie gekweekt door het keiharde falen.
spreadthehate
Gewoon met een maat een lege server opzoeken en knallen maar, binnen no time heb je alles geunlocked.
Of een server opzoeken waar je alleen kan vliegen en dan heb je hem ook zo.
Zo simpel kan het zijn.
DGM
Paar potjes OP locker en je hebt hem. En anders.. -git gut scrub- ;p ons is het ook gelukt. Edit: dus jij kan het ook.
whopper
mcbrew
Dan heb je een hoop toffe games gemist. Origin is een stuk verbeterd sinds de launch. Waarom ben je eigenlijk zo tegen origin/EA?
clandestine666
Massiv
Dat was tot op heden wel anders uiteraard, maar je moet niet blijven haten.