Piers Harding-Rolls van Ampere Analysis heeft eerder al correcte verwachtingen rondom Nintendo naar buiten gebracht. Zo meldde hij vorig jaar dat de Switch de bestverkochte console van 2022 zou worden en dat er geen 'pro-model' uit zou komen.
In een artikel op GamesIndustry.biz spreekt hij de verwachting uit dat er dit jaar geen opvolger van de Nintendo Switch uitkomt. In plaats daarvan zou een nieuwe Nintendo-consoles volgens Harding-Rolls ergens in 2024 uitkomen. Daarnaast verwacht hij dat de PlayStation 5 een goede kans maakt om dit jaar de bestverkochte console te worden, al zal de aankomende release van Zelda: Tears of the Kingdom er volgens hem voor zorgen dat het een spannende strijd wordt.
Toevallig sprak de eigenaar van gamesite VGC eind vorig jaar via Twitter ook de verwachting uit dat Nintendo pas in 2024 over een mogelijke opvolger van de Switch gaat praten. Volgens hem komt er na Zelda: Tears of the Kingdom geen echt grote Switch-game meer uit.
Officieel is er in ieder geval nog geen opvolger van de Nintendo Switch aangekondigd. De hybride console is sinds begin 2017 verkrijgbaar.
Reacties op: Analist verwacht dat Switch-opvolger in 2024 uitkomt
Jumpman
Blijf het met korrels zout nemen. Ik zou op zich wel open staan voor een switch 2 of opvolger zolang deze keer maar alle software zowel fysiek als digitaal meegenomen kan worden. Zo niet dan ga ik nog jaren plezier beleven met de huidige versie en is een nieuw systeem nog niet direct noodzakelijk.
Snoop213
Baroness
Snoop213
Baroness
Kijk dit kom bij mij over als jullie kunnen nog gerust een Oled Switch kopen hoor! (als je die nog niet hebt) er is geen druk je hebt nog een jaar de tijd om daar van te genieten. En misschien doe ik dat ook nog wel.. maar ja.
AgeQned
MikkelR1
Gaaiz
Baroness
Gaaiz
Nee, de standaard Switch sinds release. Heb de OLED wel uitgeprobeerd, maar vond het de "upgrade" niet waard.
Baroness
Gaaiz
Herkenbaar.. Mijn Switch was 2x achter elkaar uitgevallen, en ik dacht och dan maar een OLED.
Maar nadat ik 'm uit elkaar had geschroefd en wat stof richting de fan had verwijderd geen issue meer gehad.
Baroness
Riyakuya
Baroness
Riyakuya
Ramirez-1
Heb je geen pro controller?
Shooters speel je sowieso niet handheld. Scherm beweegt dan veel te veel.
Riyakuya