De Amerikaan Jason Johnson wil Microsoft aanklagen, omdat zijn Xbox 360 drie spellen heeft bekrast. Hij wil voor de games een schadevergoeding van 50.000 dollar, bijna 39.000 euro, krijgen.
Jason vindt dat Microsoft zich schuldig maakt aan de 'Illinois Consumer Fraud and Deceptive Business Practises Act', die er voor moet zorgen dat consumenten geen beschadigde producten krijgen. Volgens Jason maakt Microsoft winst door geld te vragen voor de reparatie van de kapotte games.
Ook in Nederland doet dit probleem zich voor. In 2007 was er een aflevering van Kassa op de televisie te zien waarin consumenten hiervoor werden gewaarschuwd. Microsoft reageerde daarop door te melden dat dit aan de consument lag.
Reacties op: Amerikaan klaagt Microsoft aan wegens krassen op games
Rent A Ham
Koffie En Thee
Maargoed, ik hoop dat hij wint, want die xbox blijft ook gewoon een rammelbak. Waarom is versie 1.0 nooit goed? en waarom is het nu (ik weet niet welke versie het onderhand is) nog steeds niet goed?..schandaal.
En dat Billy niet effe een paar miljard erin steekt om de consument tevreden te houden gaat mij ook te boven.
edit: @Captain vimes: Dat vind ik trouwens ook, hij moet er nou niet echt van kunnen leven ofzo , maar idd een nieuwe console en gratis vervanging van games moet eigenlijk toch wel, maar dat moet eigenlijk sowieso..
captain vimes
Waarom zou je hieraan 50.000 'verdienen'? Klinkt als een typisch gevalletje sue-happy america!
Sciurida
Excalibur82
Nu installeer ik een spel waardoor de disc vrijwel niet gebruikt wordt en nu gaat alles prima.
Excalibur82
Spawn
ShadowX
Als de schijfjes beschadigt word door de xbox dan heeft deze man recht op een xbox die dat niet doet en vervanging van ze schijfjes , maar om nu 50.000 te vragen is gewoon zielig.
Maar ja amerika he
VirtualVirtuosa
Erik Dekker
Kijk dus niet raar op als het om rechtzaken in Amerika gaat
Ichi
Ichi
inactiefglaned
Dat dit nu meteen op 100x het bedrag van een xbox uitkomt vind ik ook raar. Maar ik geloof dat dit de verklaring is.
captain vimes
Verluste
captain vimes
Als een product niet of slecht werkt valt het onder de garantie… Is de garantie verlopen dan heb je vaak pech (maar ik geloof dat Microsoft dat beleid al heeft versoepeld als het gaat om die Ring of Death) maar dat gaat toch op voor elk apparaat? Dan ken ik nog een heleboel gevallen die een rechtszaak zouden moeten kunnen krijgen. Wasmachines, koelkasten, tv's, telefoons…
Emphasis
Erik Dekker
VirtualVirtuosa
Edit: ik bedoel het verhaal over die magnetron
Onslaught