Nieuws
Valorant

Agent Gekko voor Valorant onthuld

Personage verschijnt morgen in de game

Geschreven door Michel Musters op
Riot Games heeft een nieuwe speelbare Agent voor Valorant uit de doeken gedaan: Gekko.

Het uit Los Angeles afkomstige skater heeft verschillende wezens als huisdier die hij kan gebruiken tijdens gevechten. Zo is er een wezen die Spike-bommen kan plaatsen of juist kan uitschakelen. Zo heeft elk van zijn moves een connectie met de wezens die hij bij zich draagt.

Gekko moet morgen uitkomen. Dan begint ook Episode 6, Act 2 van Valorant. Zoals gebruikelijk is het personage gratis om te ontgrendelen met XP, maar hij kan ook gekocht worden met in-game geld. Game Pass-leden ontvangen het personage zoals altijd geheel gratis.

Gekko wordt in de video hieronder voorgesteld. Daaronder is een video te zien waarin de moves van de Agent in-game worden getoond. Valorant kan op pc gespeeld worden.

Dit artikel delen:

Lees meer

Nieuwe Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi-game aangekondigd God of War Ragnarök-soundtrack komt in mei op vinyl uit
0

Reacties op: Agent Gekko voor Valorant onthuld

  • Om te reageren moet je ingelogd zijn. Nog geen account? Registreer je dan en praat mee!
  • Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

 

Wanneer je een reactie plaatst ga je akoord met onze voorwaarden voor reacties.