In november werd bekendgemaakt dat Martin Bergman aan de mod werkte. Hij heeft eerder ook een soortgelijke mod voor Grand Theft Auto 5 gemaakt. Youtuber Jackfrags heeft vervolgens een video gemaakt van de eerste beelden van de mod, die nog niet officieel uit is.
Eerste beelden realistische mod Star Wars Battlefront getoond
Net als in de film
Er zijn voor het eerst beelden getoond van de SweetFX Real Life mod voor Star Wars Battlefront.
Reacties op: Eerste beelden realistische mod Star Wars Battlefront getoond
Kizai
SuperDre
Ze moeten deze gast gewoon inhuren voor de volgende versie, dan is het echt gewon bijna fotorealistisch..
Maargoed, deze jongen hier gaat geen duizend euro uitgeven aan wat videokaartjes, vind zelfs 300+ veel te veel (vooral vanwege hoe snel er weer nieuwere zijn maar de prijs blijft van de huidige nogal hoog).. En zelf doe ik niet aan verkopen van mn onderdelen..
pepsi
Boomer
rohirrimdwarf
Maar even serieus. Ik zou geen spel zo kunnen spelen. Dan ben ik vooral bezig met het bekijken van de omgeving en explosies
Maki
youtube.com/watch?v=Malmvi6GwDA
rohirrimdwarf
Maki
Dat doet toch echt wel een beetje af.