Derde seizoen Call of Duty: Warzone 2.0 pakt speeltempo aan
Gamer.nl
Nieuws

Derde seizoen Call of Duty: Warzone 2.0 pakt speeltempo aan

Het derde seizoen gaat vanavond van start

Het aanstaande derde seizoen van Call of Duty: Warzone 2.0 maakt onder andere aanpassingen aan het speeltempo van de game.

Zo krimpen de cirkels die het speelveld aangeven sneller gedurende het midden van een potje. Ook zijn er meer Ammo Caches en Buy Stations te vinden, alsmede UAV Towers die intel leveren en spelers motiveren gevechten aan te gaan.

Verder worden er sluipschuttersgeweren toegevoegd die de tegenstander in één schot kunnen vellen. Deze geweren met explosieve ammunitie werden eerder al uitgetest en worden nu voorgoed aan de game toegevoegd.

Zoals eerder aangekondigd worden Redeploy Drones - die al geïntroduceerd waren via Ashika Island - ook aan Al Mazrah toegevoegd, zodat spelers zich sneller kunnen verplaatsen op het speelveld. Andere wijzigingen kunnen op de officiële website doorgenomen worden.

Naast bovenstaande wijzigingen onthulde Activision Blizzard eerder al de nieuwe content die Warzone 2.0- en Modern Warfare 2-spelers gedurende het derde seizoen kunnen verwachten. Denk aan de Gunfight-modus, een nieuwe battle pass, maps, wapens en operators. Het derde seizoen begint vandaag om 19:00 uur.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus
Gamer.nl
Nieuws

Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus

De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei

De actie-rpg Lost Soul Aside is uitgesteld naar 29 augustus. De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei.

Dat hebben uitgever Sony Interactive Entertainment en ontwikkelaar Ultizero Games aangekondigd. De uit China afkomstige ontwikkelaar laat weten dat het bedrijf een hoge standaard heeft en daarom meer tijd wil nemen om de puntjes op de i te zetten.

Het spel, dat is geïnspireerd door Final Fantasy 15 en Devil May Cry, draait om een oorlog die tien jaar geleden monsters in de wereld introduceerde. Spelers stappen in de schoenen van Kazer, die zijn kristallen draak in objecten als een zwaard kan veranderen. De gameplay is daarmee volledig gericht op snelle hack 'n slash-actie.

Lost Soul Aside maakt onderdeel uit van Sony's 'PlayStation China Hero Project', waarmee het bedrijf in China ontwikkelde games meer elan wil geven. Andere games die daar onder vallen zijn onder andere Phantom Blade Zero, Anno: Mutationem en Evotinction. Lost Soul Aside komt naar PlayStation 5 en pc (via Steam en Epic Games Store).

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht

De game kwam vier jaar geleden uit op PlayStation 5

Sony Interactive Entertainment en Housemarque hebben een PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht.

Dit gebeurde vandaag om te vieren dat Returnal vier jaar geleden uitkwam. Veel informatie over de patch is er op moment van schrijven niet, maar Housemarque laat weten dat spelers een hogere resolutie van tot wel 2,5 keer de hoeveelheid pixels kunnen verwachten.

Returnal kwam in april 2021 uit op PlayStation 5 en in 2023 op pc. De game is een soort roguelite bullet-hell-shooter waarbij spelers een vreemde planeet aandoen en moeten zien te overleven tussen de vele gewelddadige wezens. Het spel is sinds release uitgegroeid tot een culthit. Ontwikkelaar Housemarque werkt al enige tijd aan zijn nieuwe game Saros.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!