Artiest Machine Gun Kelly speelbaar in WWE 2K22
Gamer.nl
Nieuws

Artiest Machine Gun Kelly speelbaar in WWE 2K22

Machine Gun Kelly wordt via dlc als een speelbaar personage aan WWE 2K22 toegevoegd.

Dat heeft 2K Sports aangekondigd. De dlc moet ergens na de release van de game uitkomen. De artiest heeft eerder al meegedaan aan WWE-wedstrijden, zoals in onderstaande video is te zien.

Machine Gun Kelly heeft ook samen met 2K de soundtrack van de game samengesteld. Op dit moment zijn onderstaande nummers bevestigd voor de game:

  • Machine Gun Kelly – Concert for Aliens

  • Machine Gun Kelly ft. YUNGBLUD & Bert McCracken – Body Bag

  • Wu Tang Clan – Protect Ya Neck

  • Motorhead – Iron Fist

  • Poppy – Say Cheese (Live NXT version)

  • Royal Blood – Typhoons

  • Bring Me The Horizon – Happy Song

  • The Weeknd – Heartless

  • Turnstile – I Don’t Wanna Be Blind

  • Asking Alexandria – The Final Episode (Let’s Change the Channel)

  • KennyHoopla – Hollywood Sucks

Eerder dit jaar werd WWE 2K22 officieel onthuld. Toen werd ook aangekondigd dat de MyFaction-modus terugkeert, waarbij spelers vergelijkbaar met Fifa Ultimate Team worstelaars verzamelen en managen. Ook is het in WWE Showcase mogelijk om iconische momenten van coverster Rey Mysterio na te spelen.

De franchise heeft een jaar overgeslagen na de tegenvallende verkoop van en kritiek op WWE 2K22. WWE 2K22 verschijnt op 11 maart voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
HBO's The Last of Us krijgt officieel een derde seizoen
Gamer.nl
Nieuws

HBO's The Last of Us krijgt officieel een derde seizoen

Het tweede seizoen begint aanstaande maandag

Er komt officieel een derde seizoen van HBO-televisieserie The Last of Us.

Dat werd via social media bevestigd. Het derde seizoen van de serie is nu bevestigd voordat het tweede seizoen van start gaat. Wanneer de productie van het derde seizoen begint is nog niet bekend - laat staan wanneer deze wordt uitgezonden.

Het was al bekend dat de showrunners van de serie meer seizoenen nodig hadden. Het tweede seizoen verfilmt namelijk maar een gedeelte van het in 2020 verschenen spel The Last of Us: Part 2, dat zich vier jaar na de eerste game afspeelt. In de serie zit er echter vijf jaar tussen het eerste en tweede seizoen. Het is niet bekend of een derde seizoen volstaat om het complete verhaal te vertellen.

Het tweede seizoen, dat overwegend positief wordt gerecenseerd, bestaat in ieder geval uit zeven afleveringen. De eerste aflevering verschijnt in de nacht van aankomende zondag op maandag op HBO Max.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Free-to-play Sonic Rumble komt op 8 mei uit
Gamer.nl
Nieuws

Free-to-play Sonic Rumble komt op 8 mei uit

Voor Steam, iOS en Android

Vanaf 8 mei is het free-to-play-spel Sonic Rumble speelbaar.

De vorig jaar onthulde game werd eerder al uitgesteld naar dit voorjaar, en nu is er dus een releasedatum bekend. Het spel komt naar Steam, iOS en Android en mensen kunnen zich er nu alvast voor registreren. Hoe meer mensen zich registreren, hoe meer beloningen er voor spelers op release beschikbaar komen, waaronder skins voor personages (zoals een Sonic-skin gebaseerd op de derde Sonic-film) en ringen (de in-game munteenheid).

Afgelopen jaar vond er al een 'soft launch' plaats voor de game op iOS en Android in 44 verschillende landen. Tegelijk met de aankomende release komt versie 1.2.0 beschikbaar, met nieuwe modi zoals Quick Rumble voor korte potjes en de mogelijkheid voor spelers om samen 'crews' te starten.

Sonic Rumble is ontwikkeld in samenwerking met Angry Birds-studio Rovio, en bevat verschillende "battle royale-uitdagingen" voor 32 gelijktijdige spelers. Tijdens de uitdagingen moeten spelers zoveel mogelijk ringen verzamelen. Daarbij zijn er diverse bekende personages uit het Sonic-universum om te besturen. De personages hebben daarbij een speelgoeduiterlijk.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!