Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game uitgesteld naar 29 juli
Gamer.nl
Nieuws

Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game uitgesteld naar 29 juli

Game zou eigenlijk op 25 maart verschijnen

Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game is uitgesteld; de game komt nu uit op 29 juli.

Dat kondigden uitgever Private Division en ontwikkelaar Weta Workshop aan. "Een goed Hobbit-feest kost tijd, en dat geldt net zozeer voor Tales of the Shire! We hebben iets langer nodig om er voor te zorgen dat alle Hobbits, op alle platforms, dezelfde knusse ervaring kunnen hebben." De game stond eigenlijk gepland voor een release op 25 maart. Vorig jaar werd het spel al uitgesteld naar dit jaar.

In Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game bouwen spelers als Hobbit een leven op in de Gouw. Daarbij lijkt de game elementen uit games als Animal Crossing te bevatten. Zo kunnen spelers hun eigen huis personaliseren en ontspannende activiteiten zoals vissen, koken en tuinieren uitvoeren.

Het spel wordt zoals gezegd ontwikkeld door Weta Workshop, het Nieuw-Zeelandse bedrijf achter de special effects in de The Lord of the Ring-films en series en The Hobbit-films. Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game verschijnt op pc, PlayStation 5, Xbox Series-consoles en Nintendo Switch.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus
Gamer.nl
Nieuws

Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus

De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei

De actie-rpg Lost Soul Aside is uitgesteld naar 29 augustus. De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei.

Dat hebben uitgever Sony Interactive Entertainment en ontwikkelaar Ultizero Games aangekondigd. De uit China afkomstige ontwikkelaar laat weten dat het bedrijf een hoge standaard heeft en daarom meer tijd wil nemen om de puntjes op de i te zetten.

Het spel, dat is geïnspireerd door Final Fantasy 15 en Devil May Cry, draait om een oorlog die tien jaar geleden monsters in de wereld introduceerde. Spelers stappen in de schoenen van Kazer, die zijn kristallen draak in objecten als een zwaard kan veranderen. De gameplay is daarmee volledig gericht op snelle hack 'n slash-actie.

Lost Soul Aside maakt onderdeel uit van Sony's 'PlayStation China Hero Project', waarmee het bedrijf in China ontwikkelde games meer elan wil geven. Andere games die daar onder vallen zijn onder andere Phantom Blade Zero, Anno: Mutationem en Evotinction. Lost Soul Aside komt naar PlayStation 5 en pc (via Steam en Epic Games Store).

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht

De game kwam vier jaar geleden uit op PlayStation 5

Sony Interactive Entertainment en Housemarque hebben een PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht.

Dit gebeurde vandaag om te vieren dat Returnal vier jaar geleden uitkwam. Veel informatie over de patch is er op moment van schrijven niet, maar Housemarque laat weten dat spelers een hogere resolutie van tot wel 2,5 keer de hoeveelheid pixels kunnen verwachten.

Returnal kwam in april 2021 uit op PlayStation 5 en in 2023 op pc. De game is een soort roguelite bullet-hell-shooter waarbij spelers een vreemde planeet aandoen en moeten zien te overleven tussen de vele gewelddadige wezens. Het spel is sinds release uitgegroeid tot een culthit. Ontwikkelaar Housemarque werkt al enige tijd aan zijn nieuwe game Saros.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!