Concept voor Metroid-cartoon met mannelijke Samus opgedoken
Gamer.nl
Nieuws

Concept voor Metroid-cartoon met mannelijke Samus opgedoken

Er zijn posters verschenen waaruit blijkt dat er plannen waren om cartoons te maken van vier Nintendo-franchises. Op een van de posters is te zien dat Samus zou worden afgebeeld als een man in een Metroid-cartoon.

Op Ebay zijn vier promotieposters opgedoken van oude Nintendo-cartoons, die uiteindelijk nooit zijn gemaakt. De posters zijn te koop gezet door een voormalig werknemer van het productiebedrijf DiC Animation City en tonen dat er plannen waren om cartoons te maken van Castlevania, Double Dragon, Metroid en California Games.

De promotiebeelden van DiC Animation City zijn nog nooit eerder gezien, wat betekent dat de plannen voor de vier cartoons waarschijnlijk nooit verder zijn gekomen dan een concept. Vooral de posters van Castlevania en Metroid zijn opvallend. Castlevania wordt namelijk een stuk anders afgebeeld dan hoe we de franchise kennen uit de games en de recente Netflix-serie. Op de Metroid-poster is bovendien te zien dat Samus wordt afgebeeld als een man in plaats van een vrouw. Of dit komt omdat de makers Metroid nooit hebben uitgespeeld of omdat er werd gedacht dat een mannelijk hoofdpersonage succesvoller zou zijn, is onduidelijk.

In 1989 werden de cartoons The Super Mario Bros. Super Show! en The Legend of Zelda geproduceerd door DiC Animation City. In totaal zijn er 65 afleveringen gemaakt van de Nintendo-franchises, die elk ongeveer tien tot vijftien minuten duurden. De cartoons werden slecht ontvangen door de fans en werden bekritiseerd om onder andere het slechte schrijven en acteren.

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus
Gamer.nl
Nieuws

Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus

De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei

De actie-rpg Lost Soul Aside is uitgesteld naar 29 augustus. De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei.

Dat hebben uitgever Sony Interactive Entertainment en ontwikkelaar Ultizero Games aangekondigd. De uit China afkomstige ontwikkelaar laat weten dat het bedrijf een hoge standaard heeft en daarom meer tijd wil nemen om de puntjes op de i te zetten.

Het spel, dat is geïnspireerd door Final Fantasy 15 en Devil May Cry, draait om een oorlog die tien jaar geleden monsters in de wereld introduceerde. Spelers stappen in de schoenen van Kazer, die zijn kristallen draak in objecten als een zwaard kan veranderen. De gameplay is daarmee volledig gericht op snelle hack 'n slash-actie.

Lost Soul Aside maakt onderdeel uit van Sony's 'PlayStation China Hero Project', waarmee het bedrijf in China ontwikkelde games meer elan wil geven. Andere games die daar onder vallen zijn onder andere Phantom Blade Zero, Anno: Mutationem en Evotinction. Lost Soul Aside komt naar PlayStation 5 en pc (via Steam en Epic Games Store).

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht

De game kwam vier jaar geleden uit op PlayStation 5

Sony Interactive Entertainment en Housemarque hebben een PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht.

Dit gebeurde vandaag om te vieren dat Returnal vier jaar geleden uitkwam. Veel informatie over de patch is er op moment van schrijven niet, maar Housemarque laat weten dat spelers een hogere resolutie van tot wel 2,5 keer de hoeveelheid pixels kunnen verwachten.

Returnal kwam in april 2021 uit op PlayStation 5 en in 2023 op pc. De game is een soort roguelite bullet-hell-shooter waarbij spelers een vreemde planeet aandoen en moeten zien te overleven tussen de vele gewelddadige wezens. Het spel is sinds release uitgegroeid tot een culthit. Ontwikkelaar Housemarque werkt al enige tijd aan zijn nieuwe game Saros.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!