Hyrule Warriors: Age of Calamity-spirits komen naar Smash Bros. Ultimate
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age of Calamity-spirits komen naar Smash Bros. Ultimate

Aanstaande vrijdag komen er nieuwe spirits naar Super Smash Bros. Ultimate gebaseerd op Hyrule Warriors: Age of Calamity.

Dat werd via het Japanse Twitter-account van Smash Bros. aangekondigd. Het evenement gaat vijf dagen duren en biedt diverse gevechten tegen de spirits, die na het winnen van de gevechten gebruikt kunnen worden door spelers.

Het gaat voor zover bekend om drie nieuwe spirits. Hoewel ze niet bij naam genoemd worden in de tweet, zijn op bijbehorende artwork Young Impa, Sooga en Terrako te zien. Het lijkt dus waarschijnlijk dat deze personages als spirits beschikbaar komen.

Super Smash Bros. Ultimate zit vol met honderden spirits gebaseerd op allerlei franchises van Nintendo en andere uitgevers. Deze zijn te ontgrendelen via de campagne van World of Light, alsmede via directe gevechten. De spirits voegen allerlei speciale regels aan een gevecht toe.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus
Gamer.nl
Nieuws

Lost Soul Aside uitgesteld naar 29 augustus

De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei

De actie-rpg Lost Soul Aside is uitgesteld naar 29 augustus. De game stond eigenlijk gepland voor een release op 30 mei.

Dat hebben uitgever Sony Interactive Entertainment en ontwikkelaar Ultizero Games aangekondigd. De uit China afkomstige ontwikkelaar laat weten dat het bedrijf een hoge standaard heeft en daarom meer tijd wil nemen om de puntjes op de i te zetten.

Het spel, dat is geïnspireerd door Final Fantasy 15 en Devil May Cry, draait om een oorlog die tien jaar geleden monsters in de wereld introduceerde. Spelers stappen in de schoenen van Kazer, die zijn kristallen draak in objecten als een zwaard kan veranderen. De gameplay is daarmee volledig gericht op snelle hack 'n slash-actie.

Lost Soul Aside maakt onderdeel uit van Sony's 'PlayStation China Hero Project', waarmee het bedrijf in China ontwikkelde games meer elan wil geven. Andere games die daar onder vallen zijn onder andere Phantom Blade Zero, Anno: Mutationem en Evotinction. Lost Soul Aside komt naar PlayStation 5 en pc (via Steam en Epic Games Store).

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht

De game kwam vier jaar geleden uit op PlayStation 5

Sony Interactive Entertainment en Housemarque hebben een PlayStation 5 Pro-patch voor Returnal uitgebracht.

Dit gebeurde vandaag om te vieren dat Returnal vier jaar geleden uitkwam. Veel informatie over de patch is er op moment van schrijven niet, maar Housemarque laat weten dat spelers een hogere resolutie van tot wel 2,5 keer de hoeveelheid pixels kunnen verwachten.

Returnal kwam in april 2021 uit op PlayStation 5 en in 2023 op pc. De game is een soort roguelite bullet-hell-shooter waarbij spelers een vreemde planeet aandoen en moeten zien te overleven tussen de vele gewelddadige wezens. Het spel is sinds release uitgegroeid tot een culthit. Ontwikkelaar Housemarque werkt al enige tijd aan zijn nieuwe game Saros.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!