Phil Spencer is 'erg enthousiast' over Xbox Games Showcase
Gamer.nl
Nieuws

Phil Spencer is 'erg enthousiast' over Xbox Games Showcase

De Showcase wordt op 11 juni uitgezonden

Phil Spencer, de leidinggevende van de Xbox-divisie, laat weten dat hij erg enthousiast is over de inhoud van de aankomende Xbox Games Showcase.

Spencer werd geïnterviewd door de

Watch on YouTube

. Daarin bood hij ook zijn verontschuldigingen aan voor de staat van Redfall. Tijdens het interview vroeg men hem naar de Games Showcase van afgelopen jaar. Daarin beloofde hij dat alle getoonde games binnen een jaar zouden uitkomen. "Dat is niet gelukt", zo gaf hij toe. "We hebben niet geleverd."

Vervolgens werd er gevraagd naar allerlei Xbox-games die al zijn aangekondigd, maar waar nog weinig over bekend is, zoals Perfect Dark, Avowed, Everwild, Fable en Contraband. "Ik ga hier niet overdrijven, want als ik dit zou zien zou ik ook zoiets hebben van, 'na Redfall wil ik de controller zelf vasthouden en het bewijs spelen'. Maar dat is natuurlijk niet wat de Showcase inhoudt, en ik ben er erg enthousiast over."

Over wat mensen van de aankomende Showcase kunnen verwachten: "We gaan dingen die mensen nog niet hebben gezien aankondigen - wat nieuwe games - en updates geven over een aantal van de games die net zijn genoemd."

Spencer vermoedt dat het gaat lukken om in de nabije toekomst elk kwartaal een grote game uit te brengen. "Het is vermoeiend dat ik daar telkens over begin, maar ik zie dat we elk kwartaal games op de planning hebben staan die onze klanten volgens mij gaan verrassen en blij gaan maken."

Gisteren werden meer details over de aankomende Xbox Games Showcase gegeven. Deze wordt zondag 11 juni om 19:00 uur Nederlandse tijd uitgezonden. Meteen daarna volgt een Starfield Direct, gericht op de aankomende game van Bethesda. Op 13 juni om 19:00 uur Nederlandse tijd volgt de Xbox Games Showcase Extended, waar Microsoft dieper ingaat op wat er tijdens de hoofdshow is getoond en ontwikkelaars van games uitgebreid aan het woord worden gelaten.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Rusland wil beslag op activa van World of Tanks-studio's leggen
Gamer.nl
Nieuws

Rusland wil beslag op activa van World of Tanks-studio's leggen

Topmannen zouden 'extreme activiteiten' steunen

De Russische overheid probeert beslag te leggen op de activa van World of Tanks-ontwikkelaars Wargaming en Lesta Games.

Russische staatsmedia claimen dat topmannen achter de studio's van extreme activiteiten gerelateerd aan hun ondersteuning van Oekraïne worden beschuldigd (via Eurogamer), en dat de Russische overheid daarom controle over de studio's wil krijgen.

Als gevolg van de Russische invasie van Oekraïne werd de ontwikkeling van World of Tanks en de diverse spin-offs in 2022 onder een andere studio ondergebracht. Wargaming vertrok uit Rusland en Wit-Rusland, terwijl de kantoren in Moskou, Minsk en Sint-Petersburg onder de naam Lesta Games doorgingen. Daardoor bestaan er nu in feite twee bedrijven achter de World of Tanks-franchise en twee versies van de game.

Rusland wil nu zowel de aandelen van Lesta-eigenaar Malik Khatazhaev als Wargaming-eigenaar Viktor Kisly overnemen. Dit omdat Wargaming Oekraïne zou steunen. Beide heren zouden volgens Rusland onderdeel uitmaken van "een associatie die extreme activiteiten uitvoert". Ook een in-game campagne in World of Tanks waarbij er geld voor ambulances in Oekraïne werd opgehaald zou als voorbeeld worden genoemd.

Lesta Games laat op zijn beurt weten niets tegen de wet te hebben gedaan of informatie te verbergen, en zich dan ook geen zorgen te maken over de situatie. Wargaming benadrukt niet meer actief te zijn in Rusland en Wit-Rusland.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Systeemeisen van Elden Ring Nightreign bekendgemaakt
Gamer.nl
Nieuws

Systeemeisen van Elden Ring Nightreign bekendgemaakt

Game komt op 30 mei uit

Fromsoftware heeft de systeemeisen van de pc-versie van Elden Ring Nightreign naar buiten gecommuniceerd.

De minimale systeemeisen luiden als volgt:

  • OS: Windows 10

  • Processor: Intel Core 15-10600 of AMD Ryzen 5 5500

  • Geheugen: 12GB RAM

  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 3 GB of AMD Radeon RX 580 4 GB

  • Opslagruimte: 30GB

  • DirectX: DirectX 12

  • Geluidskaart compatibel met Windows

En dit zijn de aanbevolen systeemeisen van de game:

  • OS: Windows 11

  • Processor: Intel Core 15-11500 of AMD Ryzen 5 5600

  • Geheugen: 16GB RAM

  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1070 8 GB of AMD Radeon RX Vega 56 8 GB

  • Opslagruime: 30GB

  • DirectX: DirectX 12

  • Geluidskaart compatibel met Windows

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen.

Elden Ring Nightreign is vanaf 30 mei verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!