Activision bevestigt hub voor CoD-games genaamd Call of Duty HQ
Gamer.nl
Nieuws

Activision bevestigt hub voor CoD-games genaamd Call of Duty HQ

Daarnaast is de Zombies-modus voor Call of Duty: Modern Warfare 3 bevestigd

Activision Blizzard heeft bevestigd dat het menu van Call of Duty: Modern Warfare 2 wordt omgevormd tot 'Call of Duty HQ', een hub van waaruit spelers toekomstige Call of Duty-content kunnen selecteren.

Het menu van Modern Warfare 2 bevat al die game en Warzone 2, maar daar komt straks met de release van Modern Warfare 3 dus ook dat spel bij, en daarna ook andere toekomstige Call of Duty-games. Het gerucht ging al dat dit het geval was, omdat er hints daarnaar in de code gevonden werden.

In een blogpost bevestigt het bedrijf ook dat het aankomende Modern Warfare 3 de Zombies-modus bevat. Verder zijn er nog enkele details uitgelekt, waaronder de mogelijkheid dat alle zestien multiplayermaps uit het in 2009 verschenen Modern Warfare 2 onderdeel uitmaken van de multiplayer van Modern Warfare 3. Tot slot zouden mensen die de Vault-editie van de game reserveren een week eerder toegang krijgen tot de singleplayercampagne.

Vanavond om 19:30 uur vindt een onthullingsevenement plaats in Warzone 2 waar Modern Warfare 3 wordt onthuld. Daaraan meedoen levert daarnaast in-game items op. Call of Duty: Modern Warfare 3 komt op 10 november uit.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Project Maverick van People Can Fly blijkt Gears of War: E-Day te zijn
Gamer.nl
Nieuws

Project Maverick van People Can Fly blijkt Gears of War: E-Day te zijn

Begin dit jaar werd al duidelijk dat de studio meehielp aan de ontwikkeling

We weten al sinds 2023 dat Outriders- en Bulletstorm-ontwikkelaar People Can Fly aan een game genaamd Project Maverick werkt, maar nu is bekend dat het om het al aangekondigde Gears of War: E-Day gaat.

In juni 2023 meldde People Can Fly aan Project Maverick te werken, een game die door Microsoft wordt gefinancierd, een budget van 30 tot 50 miljoen dollar heeft en gebaseerd is op een Xbox-franchise.

People Can Fly heeft op zijn website inmiddels laten weten dat het om Gears of War: E-Day gaat. Afgelopen januari werd al aangekondigd dat de studio The Coalition hielp bij de ontwikkeling van de vorig jaar aangekondigde prequel, maar nu weten we dus zeker dat Project Maverick en E-Day één en dezelfde game zijn.

Op de website van People Can Fly valt te lezen dat de ontwikkelaar op moment van schrijven aan zeven verschillende projecten werkt, al worden daar wel voornamelijk projectnamen bij genoemd. Zo is Gemini een nieuwe AAA-game die in samenwerking met Square Enix wordt gemaakt, Echo - een modus voor een bestaande game van Krafton - en Bifros en Victoria (Lost Rift), twee games die het bedrijf zelf publiceert. People Can Fly werkt ook aan twee vr-projecten genaamd Project Bison en Green Hell VR.

Gears of War: E-Day werd afgelopen zomer tijdens de Xbox Games Showcase aangekondigd. De game speelt zich veertien jaar voor de eerste Gears of War af en toont hoe de mensheid kennismaakt met de Locust op de planeet Sera. Aangezien de game zich ver voor de eerdere games afspeelt, is ook een jongere Marcus Fenix te zien. Ook Dom keert terug. Hun vriendschap is een belangrijk element van de game. Gears of War: E-Day komt op een nog onbekend moment uit op Xbox en pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Dragon Ball: Sparking! Zero lijkt naar Switch 2 te komen
Gamer.nl
Nieuws

Dragon Ball: Sparking! Zero lijkt naar Switch 2 te komen

Game heeft een leeftijdsclassificatie gekregen

Het lijkt er op dat de vorig jaar verschenen fighter Dragon Ball: Sparking! Zero ook naar Nintendo Switch 2 komt.

Hoewel een Switch 2-versie nog niet officieel is aangekondigd, werd de game door de General Authority for Media Regulation uit Saoedi-Arabië van een leeftijdsclassificatie voorzien. Het ziet er dan ook naar uit dat er binnenkort een Switch 2-versie van de game wordt aangekondigd.

Dragon Ball: Sparking! Zero is een voortzetting van Budokai Tenkaichi, waarvan het eerste deel in 2005 verscheen voor de PlayStation 2. Deze fighters speelden zich in tegenstelling tot Dragon Ball FighterZ niet af in 2D, maar gebruiken een third-person camera die zich achter de schouder van het speelbare personage bevindt.

In totaal bevat de game 182 speelbare personages. Via een seizoenspas zullen er nog eens meer dan twintig personages aan de game worden toegevoegd. De game is ontwikkeld door Spike Chunsoft en verkrijgbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc.

Dwayne Vrancken beloonde het spel met een 8 in de Gamer.nl-review: "Dragon Ball: Sparking! Zero brengt je in al zijn facetten terug naar de gloriedagen van de Budokai-reeks, maar is completer dan ooit door de toevoeging van de meest recente films en de Dragon Ball Super-anime. Van de kwalitatief hoogstaande presentatie en uitgebreide verhaalmodus tot de ongemakkelijke camerabewegingen en zelfs de besturing: alles voelt aan zoals het vroeger was. Het eindresultaat is dan ook onmisbaar voor elke Dragon Ball-fan, al zal die misschien wel teleurgesteld zijn door het ontbreken van de steengoede manga-chapters die nog niet geanimeerd zijn."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!