Square Enix werkt aan nieuwe Dragon Quest Monsters-game
Nieuws

Square Enix werkt aan nieuwe Dragon Quest Monsters-game

Een nieuwe queeste

Square Enix heeft onthuld dat er wordt gewerkt aan een nieuwe game voor de Nintendo Switch in de Dragon Quest Monsters-serie.

Dit weekend werd de 25e verjaardag van de serie gevierd. De Japanse uitgever plaatste een video online waarin alle monsters voorbijkomen.

De video eindigt met de boodschap dat spelers zich klaar moeten maken voor een 'nieuw avontuur'. Ook wordt er gemeld dat de nieuwe game in ontwikkeling is voor Nintendo Switch.

De Dragon Quest Monsters-games zijn een spin-off van de reguliere Dragon Quest-games. Het eerste deel kwam in 1998 uit op de Game Boy Color. Sindsdien zijn er vijf vervolgen verschenen op verschillende handheld-consoles van Nintendo en kreeg de serie ook twee mobiele games.

Niet elke game werd uitgebracht in Europa. Het feit dat Square Enix de video ook op hun Engelse YouTube-kanaal plaatste, zou erop kunnen wijzen dat deze nieuwe game wel in het westen verschijnt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation VR2 kost vanaf maart 449,99 euro
Nieuws

PlayStation VR2 kost vanaf maart 449,99 euro

Een permanente prijsdaling voor de PS5-vr-headset

De PlayStation VR2 gaat definitief in prijs omlaag: vanaf maart kost de vr-headset 449,00 euro.

Dat werd via PlayStation Blog aangekondigd. De headset kostte voorheen 599,99 euro. De PlayStation VR2 wordt standaard geleverd met de Sense-controllers en stereo-headset. Ook de bundel met een downloadcode voor Horizon Call of the Mountain kost vanaf maart 449,99 euro.

Sony benadrukt in de blogpost ook dat via een in december verschenen update 'low-latency hand tracking' is toegevoegd aan de headset. Dit houdt in dat ontwikkelaars games kunnen creëren waarmee de positie en beweging van de handen van spelers kan worden gevolgd via de camera's in de PS VR2.

Sinds afgelopen augustus kan de PlayStation VR2 ook aangesloten worden op pc om pc-vr-games te spelen. In dit Gamer.nl-artikelen zetten we onze ervaringen uiteen.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Free-to-play-game Sonic Rumble uitgesteld naar voorjaar
Nieuws

Free-to-play-game Sonic Rumble uitgesteld naar voorjaar

Game is ontwikkeld door Angry Birds-studio Rovio

Sonic Rumble komt niet meer gedurende deze winter uit, maar ergens in het aankomende voorjaar.

Dat heeft Sega aangekondigd. Afgelopen jaar vond er al een 'soft launch' plaats voor de game op iOS en Android in 44 verschillende landen, maar het plan was dat de officiële release ergens deze winter plaats zou vinden. Dat wordt nu dus aankomend voorjaar. Tegelijk met die release komt versie 1.2.0 beschikbaar, met nieuwe modi zoals Quick Rumble voor korte potjes en de mogelijkheid voor spelers om samen 'crews' te starten.

Sonic Rumble is ontwikkeld in samenwerking met Angry Birds-studio Rovio, en bevat verschillende "battle royale-uitdagingen" voor 32 gelijktijdige spelers. Tijdens de uitdagingen moeten spelers zoveel mogelijk ringen verzamelen. Daarbij zijn er diverse bekende personages uit het Sonic-universum om te besturen. De personages hebben daarbij een speelgoeduiterlijk. Uiteindelijk moet de game ook naar pc komen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!