In de Nintendo Online Store staat allerlei merchandise gerelateerd aan de games van Nintendo te koop, waaronder t-shirts, sleutelhangers en knuffels gebaseerd op de Mario- en Zelda-franchise. Op moment van schrijven laadt de winkel slecht in, mogelijk wegens drukte.
De online winkel was al beschikbaar voor inwoners van het Verenigd Koninkrijk, maar is nu ook voor Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Spanje, Italië en Portugal beschikbaar. In de winkel voor het Verenigd Koninkrijk worden ook games en amiibo verkocht, het is niet bekend of dat uiteindelijk ook in de Nederlandse winkel gebeurt.
Reacties op: Nintendo lanceert online winkel met merchandise
Artful
Mysticmaus
Crono
Overdrijven is ook een vak.
Mysticmaus
In ieder geval ligt het erg vaak plat
TheRussian
Hellraidermike
Je bent tegen digital only games, maar dit soort oplicht praktijken (zoals disney infinity 2.0 etc) is ineens niet erg……..
TheRussian
Ik heb het helemaal niet over infinity meuk.
CroniC
Jochem1978
De Nederlandse site is in ieder geval erg behoudend qua merchandise.