"Ik zeg niet dat er geen mensen zijn die geen draagbare spelcomputer meer gaan kopen vanwege de beschikbaarheid en het plezier van hun smartphones", aldus Iwata. "Ik wil zeggen dat er nog steeds mensen zijn die onze handhelds kopen en dat is een feit."
Wel geeft Iwata toe dat de markt drastisch is veranderd vanwege smartphones en tablets. "De games die beschikbaar zijn voor smartphones, ik zeg niet dat ze geen van allen interessant zijn of geen leuke ervaringen bieden, want ik weet dat sommigen dat wel doen. We kunnen een markt voor draagbare spelcomputers behouden door vermakelijke en boeiende software uit te brengen die mensen niet op andere apparaten kunnen ervaren."
Reacties op: Nintendo: 'Handheld-gaming verdwijnt niet'
Fudgewhizzle
Sneakybasterd
Impling
Psp en ps vita preformance gerichte handheld voor echte games overal te spelen maar natuurlijk met de beperkingen van de handheld
Nintendo ds: marktfocus van games gecentert rond hobby en kinderspellen ds bezit zwakkere kwaliteit omdat kinderspellen op tijd moeten uitkomen vb. Tvshows als bakugan en beyblade meteen uitbrengen op het moment dat het populair is
Besluit ds: iets uigebreider spel dan tablet maar geen grote kwaliteit perfect voor ouders die hun kind willen bezighouden met kind vriendelijke spellen
Besluit psp: best voor lange saaie momenten of wanneer de ouders nieuws kijken en de ps3 niet beschikbaar is
Besluit tablet: als ge toch een iphone of zoiets hebt waarom niet
Impling
-tablet : praktish iedereen met tablet gsm
- nintendo ds: kinderen leeftijd 4 tot 9 daarna enkel voor pokemon, zelda en mario
- psp: gamers -ps vita gamers met ps3 voorcrossbuy
Noble7
Tonne
ShadowX
Vogeltje
Ik ben zelf erg blij met m'n PSVita. Ook een grote opluchting dat Sony hun apparaat niet vergeten was en dat er dus veel meer op gefocused gaat worden sinds de Gamescom conferentie.
Verder zit ik wel te wachten op een prijsverlaging of een goede actie/deal van de 3DSXL. Ik wil er gewoon een hebben voor de Nintendo games, die eigenlijk altijd hetzelfde blijven, maar toch altijd zo leuk om te spelen. Het blijft knap hoe ze het voor elkaar krijgen.
Vriess
NintendoJeroen
NintendoJeroen
Noble7
Hastur
Noble7
Impling
Ik kan hier geen volledig verslag shrijven over de game industrie
Dat vorige is een zeeeeeeeeeeeeeeeer ruwe basis van de comercieele ingesteldheid in de gaming industrie
Dat van de ds.van +9 is van ouders omdat de meeste kinderspellen zijn ik kon mijn neef voor zijn verjaardag geen psp kopen omdat er volgens zijn moeder te weinig kindvriendelijke games voor zijn ( wat wel degelijk waar is)
(please dont make me respond again ipad is a bitch to type with)
Tektwo
Call of dury brengt veel en veel en veel meer in het laadje dan Angrybird. 1 miljard in een korte tijd vs 100 miljoen over een grotere periode. Je hoeft veel minder verkoop te generen om dezelfde omzet te draaien. Daar denken mensen niet aan. Verkoopcijfers kunnen dazzling zijn, maar het gaat om winst uiteindelijk.
afkraker
Vriess
GamerPH13