De game moet "de jarenlange ervaring die Codemasters heeft met de ontwikkeling van F1-games gebruiken", aldus community manager Luke Spring. "F1 bevat nieuwe turbocharged wagens, nieuwe circuits en alle moves van de coureurs. De game heeft ook betere besturing met de gamepad en een nieuw systeem die de settings van de game aanpast naar de skills van de speler. We willen dat al onze spelers sneller competitief kunnen racen."
Er is een versie voor de Xbox One en PlayStation 4 in ontwikkeling die "aan het begin van het Formule 1-seizoen moet lanceren en live digitale updates moet krijgen."
Reacties op: F1 2014 komt in oktober
chemicalscum
Mats313
chemicalscum
Alleen is F1 van een hele andere orde en vereist naar mijn smaak wat meer simulatie.
ADTPhantom
Moet wel zeggen dat dit meer op een DLC uitbreiding lijkt. Is volgens mij dezelfde game als 2012 en 2013, maar dan met de nieuwe auto's en circuits (en hopelijk de bugfixes).
Ik wacht in ieder geval tot hij in de budget bak ligt.
Jerz1993
Vind het wel een gemiste kans dat het niet meteen op de huidige generatie uitkomt, met de grafische mogelijkheden van de ps4 en xone hadden ze de game toch net iets extra's mee kunnen geven bij de release denk ik. Maarja, dan maar weer de pc versie spelen en hopen dat de modders weer snel aan de slag gaan met het schademodel etc.
Teknootje
Sgt.NightFire
laurens1998
chemicalscum
laurens1998
Miknic1982
JimmWalkers
romanski
chemicalscum