Bekijk vanavond om 21:00 uur de Dying Light 2-stream
Nieuws

Bekijk vanavond om 21:00 uur de Dying Light 2-stream

Techland zendt vanavond een stream uit rondom Dying Light 2.

De stream begint om 21:00 uur Nederlandse tijd op het Twitch-kanaal van de ontwikkelaar. "Sta je te springen om meer informatie? Wij staan wel te springen om meer te vertellen over Dying Light 2!"

Dying Light 2 is al jaren in ontwikkeling en moet voor zover bekend nog ergens dit jaar uitkomen. In maart beloofde de ontwikkelaar al spoedig meer informatie over de game te geven.

Via de Microsoft Store lekte eerder deze week het bestaan van Dying Light: Platinum Edition uit. Deze nieuwe uitgave van het origineel zou naast het hoofdspel alle uitbreidingen en skin-bundels bevatten. Mogelijk wordt deze editie ook tijdens de stream vanavond aangekondigd.

Embed not supported

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Donkey Kong Country Returns HD nu verkrijgbaar, launchtrailer uitgebracht
Nieuws

Donkey Kong Country Returns HD nu verkrijgbaar, launchtrailer uitgebracht

De game kan gekocht worden voor Nintendo Switch

Donkey Kong Country Returns HD is vanaf vandaag te koop. Nintendo heeft dan ook een launchtrailer van de game uitgebracht.

Donkey Kong Country Returns is net als Tropical Freeze ontwikkeld door Retro Studios. De nieuwe versie van de 2D-platformer wordt zoals de naam al aangeeft in een HD-jasje gestoken. Ook bevat het spel een lokale coöperatieve modus voor twee spelers. Het spel is verkrijgbaar voor Nintendo Switch.

Jacco Peek gaf de Switch-versie van de Donkey Kong-platformer een 8: "Donkey Kong Country Returns HD staat in de schaduw van diens opvolger, maar is nog steeds een erg goede platformer." De game is zoals gezegd vanaf aanstaande donderdag voor Switch verkrijgbaar.

Overigens bleek onlangs nog dat de oorspronkelijke ontwikkelaars van Retro Studios niet genoemd in de aftiteling van de game.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii-trailer richt zich op combat
Nieuws

Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii-trailer richt zich op combat

Game verschijnt op 28 februari voor pc, PlayStation en Xbox

Sega heeft een nieuwe trailer uitgebracht van Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii, waarin de gevechten uit de game centraal staan.

De game is immers geen rpg, zoals andere moderne Like a Dragon-hoofddelen, maar een actiegame, met alle flitsende vechtmoves die daarbij horen. Voor het eerst in de reeks is het daarbij mogelijk om te springen tijdens gevechten. Spelers kunnen ook tussen twee vechtstijlen wisselen: Sea Dog en Mad Dog. Laatstgenoemde is gebaseerd op Yakuza, terwijl Sea Dog spelers twee kapmessen laat gebruiken, alsmede een geweer en een kettinghaak.

Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii draait om het personage Goro Majima, die ook speelbaar was in onder andere Yakuza 0. Spelers varen over de open zee en bezoeken diverse locaties, zoals het in Infinite Wealth geïntroduceerde Hawaii, Rich Island en Madlantis. Er zijn ook weer diverse minigames aanwezig, waaronder 'Dragon Kart', karaoke en 'Crazy Delivery'. Er zitten ook live-action beelden in, in de vorm van Masura's Love Journey.

Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii verschijnt op 28 februari voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en Steam. Afgelopen week werd aangekondigd dat na de release van de game kosteloos een New Game Plus-modus wordt toegevoegd.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!