Super Monkey Ball-maker wil graag nieuw deel in reeks maken
Michel Musters
Maakt sinds 2007 onderdeel uit van de Gamer.nl-redactie en richt zich hedendaags bovenal op de nieuwsvoorziening. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.
Meer van deze auteur >
Super Monkey Ball: Banana Mania-regisseur Masao Shirosaki zou graag een nieuw deel in de franchise ontwikkelen.
Dat meldt hij in een interview met het magazine Retro Gamer (via Nintendo Everything). Hij heeft zelfs al ideeën voor de game, maar eerst moeten mensen volgens hem massaal de pas uitgekomen remaster kopen.
"Ik wil een nieuwe Super Monkey Ball-game maken. Ik heb ideeën over wat het kan worden. Ik kijk er naar uit om Super Monkey Ball te zien groeien. Dat kan ik niet alleen doen, dus hopelijk kan iedereen eerst van Banana Mania genieten en als er genoeg mensen aangeven een nieuwe game te willen, kan dat werkelijkheid worden."
Vorige maand verscheen Banana Mania op consoles en pc, een remaster van de eerste drie Monkey Ball-games: Super Monkey Ball 1 en 2 en Super Monkey Ball Deluxe. Er zitten meer dan driehonderd levels in en twaalf minigames. De game bevat ook een online klassement en een lokale co-op-modus.
Hoe vond je dit artikel?
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op Discord
Reacties
Aanbevolen voor jou
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op Discord