Lego Horizon Adventures verschijnt mogelijk op 14 november
Gamer.nl
Nieuws

Lego Horizon Adventures verschijnt mogelijk op 14 november

Wordt de releasedatum vanmiddag officieel aangekondigd?

Het eerder dit jaar aangekondigde Lego Horizon Adventures komt mogelijk op 14 november uit.

Op Reddit claimt men een advertentie op de officiële PlayStation-site te hebben gezien waarin deze releasedatum wordt genoemd. Toen de game werd onthuld, werd wel gemeld dat het spel ergens dit jaar zou uitkomen, maar werd er nog geen precieze releasedatum gegeven. Gematsu speculeert dat de releasedatum mogelijk vanmiddag tijdens de Nintendo Direct-uitzending wordt onthuld.

Lego Horizon Adventures pakt de gameplay uit de Horizon-games en giet die in Lego-vorm. Daarbij kan er een kamp worden gebouwd en vecht men tegen allerlei robots. De game kan zowel solo als met een andere persoon doorlopen worden. De game komt naar PlayStation 5, Nintendo Switch en pc. Onlangs bleek al dat het spel geen cross-platform-play tussen de verschillende versies bevat.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Voormalige PlayStation-topman: 'Exclusieve Switch 2-games verzachten de prijs'
Gamer.nl
Nieuws

Voormalige PlayStation-topman: 'Exclusieve Switch 2-games verzachten de prijs'

'Als het de enige plek is waar je Mario kunt spelen, dan pak je je portemonnee en koop je het'

Voormalige PlayStation-topman Shawn Layden heeft laten weten dat consumenten de Nintendo Switch 2 ondanks de prijs voor de console en de games toch wel aanschaffen vanwege de exclusieve games.

Layden, die tot 2019 zo'n dertig jaar bij Sony heeft gewerkt en onder andere de ontwikkelstudio's van PlayStation overzag, werd naar de Switch 2-onthulling gevraagd op de PlayerDriven-podcast. Er is sinds die onthulling online kritiek te vinden over de prijs van de nieuwe Nintendo-console - 469,99 euro of 509,99 euro met Mario Kart World - en sommige games, zoals 89,99 euro voor een fysieke versie van Mario Kart World.

Layden geeft toe dat Nintendo met de prijs van Mario Kart World door een onzichtbaar plafond is gegaan. Ook begrijpt hij dat de Switch 2 meer kost dan de huidige Switch. Toch denkt niet dat dit een groot negatief effect gaat hebben op de verkoop van de console en diens games. "Als het de enige plek is waar je Mario kunt spelen, dan pak je je portemonnee en koop je het. Die exclusieve first-party games verzachten de shock van de hogere prijzen, want je wil de content zo graag hebben."

Onlangs werd aangekondigd dat de Nintendo Switch 2 op 5 juni verschijnt. De console gaat zoals gezegd 469,99 euro kosten (of 509,99 euro met Mario Kart World. Reserveringen kunnen in de Benelux sinds enige tijd gemaakt worden bij winkels en Nintendo's eigen webshop. Hou hier alles rondom Switch 2-pre-orders in de gaten. Met de dock kunnen games op Switch 2 in maximaal 4K en HDR afgespeeld worden op televisies die dat ondersteunen. Het scherm van de Switch 2 zelf geeft games in 1080p en HDR weer, in maximaal 120 fps, en heeft twee keer zoveel pixels als de eerste Switch. Ook is er ondersteuning voor DLSS, de upscaletechnologie van Nvidia.

De Joy-Con-controllers worden ditmaal via magneten verbonden met de console. Er komt tevens een nieuwe Pro Controller die los gekocht kan worden, met nieuwe knoppen aan de achterkant en een ingang voor koptelefoons. Met GameChat kunnen mensen tijdens het gamen met elkaar praten. Er kan ook een camera gekocht worden zodat mensen elkaar kunnen zien bij gebruik van GameChat. De Switch 2 kan ook de meeste games die op de Switch zijn verschenen afspelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bungie's Marathon bevat drie maps op release
Gamer.nl
Nieuws

Bungie's Marathon bevat drie maps op release

Kort na release komt er een vierde map uit

De nieuwe Bungie-game Marathon zal op release drie maps hebben.

Dat liet het bedrijf weten aan Gamespot. Daarbij werd ook gemeld dat een vierde map waarop gespeeld kan worden kort na release van de game volgt. De game zal ook zes speelbare Runners bevatten, al is het waarschijnlijk dat er in de toekomst meer volgen.

Afgelopen weekend werd de eerste gameplay van Marathon onthuld en werd gemeld dat de PVP extraction-shooter op 23 september uitkomt op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Op andere platforms buiten PlayStation is geen PlayStation Network-account vereist. Een prijs is nog niet bekend, al gaan er geruchten over 40 dollar. Wel is bevestigd dat het spel niet free-to-play, maar ook niet 'full priced', wordt. Daarnaast kunnen spelers een battle pass per seizoen verwachten.

De sci-fi PVP extraction-shooter Marathon laat spelers in de huid kruipen van cybernetische huurmoordenaars bekend als Runners, die een verloren kolonie op de planeet Tau Ceti IV verkennen en jacht maken op rijkdom en faam. Spelers kunnen de game ook zonder een volledige squad spelen, al maakt dit het spel wel uitdagender.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!