EA onderzoekt problemen met De Sims-rereleases
Nieuws

EA onderzoekt problemen met De Sims-rereleases

Spelers klagen over bugs en crashes

Electronic Arts meldt dat het bedrijf bugs en glitches onderzoekt die spelers ondervinden met de vorige week uitgekomen Legacy Collection-edities van De Sims en De Sims 2.

Dat liet het bedrijf weten via de EA-forums. Na de release afgelopen vrijdag maakten spelers melding van diverse problemen, waaronder bugs op het gebied van gameplay en graphics. Zo verdwijnen meubels en etenswaren soms, crasht de game en zijn er conflicten met Direct X. In enkele gevallen kunnen spelers de games niet eens opstarten. kwam het

EA erkent nu dat "sommige fans diverse problemen met De Sims: Legacy Collection en De Sims 2: Legacy Collection ondervinden. We onderzoeken deze problemen op dit moment en hopen spoedig meet informatie over oplossingen te helpen." Het bedrijf raadt spelers die info over deze problemen delen aan ook screenshots of video's ervan te delen.

Afgelopen vrijdag bracht EA de eerste twee De Sims-games opnieuw uit voor pc. De bundels bevatten De Sims en De Sims 2 voor Windows 10 en 11, inclusief een flink aantal uitbreidingen en bonuscontent. Zo komt het eerste deel met De Sims: House Party, De Sims: Vacation en De Sims 4: Throwback Fit Kit. Het tweede deel bevat onder andere De Sims 2: Nightlife, De Sims 2: Pets en De Sims 2: Bon Voyage. Een bundel met beide games kost zo'n 39,99 euro en is beschikbaar via de EA App, Steam en Epic Games Store. Beide titels zijn ook los verkrijgbaar onder de noemer De Sims: Legacy Collection en De Sims 2: Legacy Collection.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Plannen voor 'rank reset' middenin Marvel Rivals-seizoen snel teruggedraaid
Nieuws

Plannen voor 'rank reset' middenin Marvel Rivals-seizoen snel teruggedraaid

Spelers waren niet te spreken over de plannen van NetEase

Een geplande reset van de rank van spelers middenin het huidige Marvel Rivals-seizoen is een halve dag nadat het werd aangekondigd weer geannuleerd.

Gisteren liet NetEase weten dat wanneer op 21 februari de tweede helft van het huidige Marvel Rivals-seizoen ingaat, alle ranks van spelers van een reset worden voorzien. In de meeste multiplayergames gebeurt dit alleen aan het begin van een nieuw seizoen.

Spelers reageerden dan ook uiterst negatief op deze aankondiging, en vandaag besloot NetEase de beslissing dan ook weer terug te draaien. Op 21 februari worden dus niet meer alle ranks gereset - dit gebeurt pas wanneer het volgende seizoen van start gaat. Nieuwe beloningen die bij de tweede helft van het seizoen horen kunnen ontgrendeld worden door tien potjes in de Competitive-modus te spelen en de verwante doelen voor het einde van het seizoen te behalen.

Human Torch en The Thing worden op 21 februari als speelbare personages aan Marvel Rivals toegevoegd. De andere helft van The Fantastic Four - oftewel Mr. Fantastic en Invisible Woman - zijn aan het begin van het seizoen al toegevoegd.

Marvel Rivals is gratis speelbaar via pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Binnen drie dagen werd de tien miljoen spelers al bereikt, en half december kwam de teller op de twintig miljoen spelers te staan.

In de PvP-shooter nemen twee teams van zes spelers het tegen elkaar op op diverse bekende locaties en met verschillende personages uit de Marvel-franchise. Met zogeheten Team-Up-vaardigheden kunnen helden samen moves uitvoeren. Zo kan Rocket Raccoon bijvoorbeeld op de rug van Groot rondrijden. Spelers kunnen uit een grote selectie helden en schurken kiezen uit bekende groepen als de Avengers, Guardians of the Galaxy, X-Men en nog veel meer.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: PlayStation 5-bundel met Astro Bot op komst
Nieuws

Gerucht: PlayStation 5-bundel met Astro Bot op komst

De bundel zou rond 13 maart arriveren en samenvallen met een tijdelijke PS5-prijsdaling

Het ziet er naar uit dat Sony ergens binnenkort een PlayStation 5-bundel uitbrengt met daarbij de vorig jaar uitgekomen platformgame Astro Bot gebundeld.

Dat claimt de uiterst betrouwbare Billbil-kun op Dealabs. De bundel zou zowel in Europa als de Verenigde Staten beschikbaar komen. Mensen die de bundel kopen ontvangen een standaard PlayStation 5 met diskdrive en een downloadcode voor Astro Bot. Volgens de insider zit er geen speciale Astro Bot-controller bij.

Een prijs voor de bundel is op moment van schrijven niet bekend, al vermoedt Billbil-kun dat er een tijdelijke korting op PS5-consoles in aantocht is, waarbij de bundel ergens tusen de 474 en 499 euro zal gaan kosten. Volgens de insider arriveert de bundel ergens rond 13 maart.

Astro Bot verscheen afgelopen jaar op PlayStation 5 en viel veelvuldig in de prijzen. De game werd bijvoorbeeld uitgeroepen tot game van het jaar tijdens The Game Awards. Lars Cornelis beloonde het spel met een 8 in de Gamer.nl-review: "Astro Bot is bijzonder creatief vormgegeven, met enkele speciale PlayStation-werelden als absoluut hoogtepunt. Op platformgebied doet de game echter weinig bijzonders."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!