Registratie bèta Final Fantasy 7: The First Soldier geopend
Nieuws

Registratie bèta Final Fantasy 7: The First Soldier geopend

Geïnteresseerden kunnen zich nu aanmelden voor de gesloten bèta van de mobiele game Final Fantasy 7: The First Soldier.

Men heeft tot 27 mei tijd om zich aan te melden. Wel moet men in het bezit zijn van een 64-bit Android-telefoon met minstens 3 gb aan schijfruimte en 7.1 of hoger om kans te maken op toegang. Mensen die door de selectie heenkomen, kunnen het spel van 1 tot en met 7 juni uitproberen.

Final Fantasy 7: The First Soldier werd eerder dit jaar aangekondigd en is een battle royale-game die zich dertig jaar voor de gebeurtenissen in Final Fantasy 7 afspeelt. Het spel speelt zich in Midgar af. De speler is een soldaat die moet vechten voor zijn leven.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The First Berserker: Khazan-demo nu speelbaar
Nieuws

The First Berserker: Khazan-demo nu speelbaar

Volledige game verschijnt eind maart op pc, PS5 en Xbox Series

Eerder deze week is er een demo van The First Berserker: Khazan beschikbaar gekomen.

De demo beslaat het begin van de game en is beschikbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en Steam. Hieronder kan een trailer van de demo bekeken worden.

The First Berserker: Khazan is een adaptie van het Dungeon & Fighter-universum, een van de IP's van Nexon, en draait om Ozma en Khazan. Laatstgenoemde is de voorvader van alle Slayers en degene die Beserk Dragon Hismar heeft verslagen. Spelers besturen hem in deze 'hardcore role-playing game', zoals de makers het zelf noemen.

Mensen kunnen verschillende soorten wapens en uitrusting gebruiken om gevechten te beslechten, en Khazan naar wens upgraden. Daarbij kunnen spelers de vergeten skills uit het verleden leren om vijanden te slim af te zijn. Verder vallen op het eerste gezicht vooral de gestileerde graphics van de game op, die het geheel een uiterlijk vergelijkbaar met een animatiefilm geven. De game komt op 27 maart naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Steam.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Ace Combat 7: Skies Unknown is zes miljoen keer verkocht
Nieuws

Ace Combat 7: Skies Unknown is zes miljoen keer verkocht

De game verscheen in 2019

Wereldwijd zijn er inmiddels zes miljoen exemplaren van Ace Combat 7: Skies Unknown verkocht.

Dat heeft Bandai Namco aangekondigd. In november 2023 werd nog bekendgemaakt dat er vijf miljoen exemplaren waren verkocht, dus in een jaar en een paar maanden zijn daar nog eens een miljoen exemplaren bijgekomen. In totaal zijn er meer dan twintig miljoen exemplaren van games in de franchise verkocht.

Ace Combat: Skies Unknown verscheen in 2019 op PlayStation 4, Xbox One en pc. In 2024 kwam er ook een versie van de game voor Nintendo Switch uit. In de actiegame besturen spelers gevechtsvliegtuigen en voeren ze missies uit. Deze missies worden veelal uitgevoerd door middel van luchtgevechten waar explosieven nodig zijn om tegenstanders of obstakels te vernietigen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!