Juiced was een aardige tuning-game die met iets meer nadruk op het realisme en een iets minder schreeuwerige presentatie, zich nog aardig staande wist te houden tussen Need for Speed en Midnight Club. Met Juiced 2 speelt THQ echter duidelijk in op de massa. Het spel draagt de subtitel Hot Import Nights, vernoemd naar het gelijknamige tuning-evenement vol schaarsgeklede dames, waarmee men hoopt de echte tuning-liefhebbers voor zich te winnen.
De dames van de Hot Import Nights maken natuurlijk ook in de game hun opwachting, zoals ook in de nieuwe trailer te zien is. Doorgewinterde gamers zegt het hele Hot Import Nights-gebeuren waarschijnlijk weinig en zullen zich bij het zien van het polygonaal vrouwelijk schoon in de game eerder achter de oren krabben. Het aantal tieten in een game heeft namelijk doorgaans een negatieve correlatie met de kwaliteit van het desbetreffende spel. Of dat voor Juiced 2 ook het geval zullen we in september te weten komen.
Reacties op: Veel dames en ook nog wat auto's in Juiced 2-trailer
eibert
Ramo
MrLee
Grimmie
MetalSonic
Eerste informatie volgende Gears of War update bekend
Nieuws | 25 mei 2007 - Epic Games is sinds de release van Gears of War erg actief geweest in het updaten van deze nog altijd populaire titel. Vandaag heeft Epic laten weten dat de volgende update al ver gevorderd is en eveneens bekend gemaakt wat we zoal aan veranderingen kunnen verwachten.
Door de nieuwe Achievements regeling hebben ontwikkelaars nu de mogelijkheid om 250 extra gamerspoints weg te geven bovenop de bestaande 1000. Epic gaat hier dan ook gebruik van maken en zal verschillende nieuwe Achievements toevoegen in de update. De Achievements zullen gerelateerd zijn aan de nieuwe gamemode (Annex) en de kort geleden verschenen mappack (Hidden Fronts). Hidden Fronts kost op het moment nog geld maar zal ergens in de komende maanden gratis beschikbaar worden gesteld. Naast de Achievements gaat Epic ook nog een aantal kleine gameplay veranderingen doorvoeren.
Geplaatst op vrijdag 25 mei 2007 om 12:28 door Sander Stricker (Sander) - Bron: Xboxic
Fr3nzy
HenkKonijn
bikkel10
Fabe
Fabe
Wel groffe drum n bass nummertje
Radiance
inoj