Warcraft wordt geregisseerd door Duncan Jones, bekend van Moon en Source Code. Rollen zijn weggelegd voor onder andere Dominic Cooper en Paula Patton. De film moet op 10 juni in Amerikaanse bioscopen in premiere gaan.
De eerste commercial van de Warcraft-film
Met vooral beelden uit de eerder verschenen trailer
Legendary Entertainment heeft de eerste tv-reclame van Warcraft, de verfilming van Blizzard's gamefranchise, getoond.
Reacties op: De eerste commercial van de Warcraft-film
garciagarcia
Maar als ex-verslaafde aan World of Warcraft & de Warcraft serie moet ik deze film gewoon zien. En aangezien ik altijd met de Horde speelde, sta ik bij deze aan de kant van Thrall en de Orcs xD.
In een fantasy game spelen met humans vind ik altijd zo kansloos, dat kan namelijk in 90% van de games al. Tauren, Undead, Orcs en Trolls zijn toch veel toffer om mee te spelen
G.T
garciagarcia
Oooh ok, die Orc die een close up krijgt in bovenstaande video lijkt wel verdacht veel op hem…
Persoonlijk vind ik het wel jammer dat ze alle andere races weglaten, maar voor het verhaal zal dit vast een stuk duidelijker zijn.
Bioh4zard
Maxim Nighthawk