Dit werd duidelijk door een tweet van senior designer Quentic Cobb. Eerder werkte hij onder andere bij Naughty Dog en Daybreak Games. In een tweet waarin hij aankondigt aan de slag te gaan bij ZeniMax Online Studios, meldt hij dat er gewerkt wordt aan een nieuwe, onaangekondigde AAA-game.
Cobb is onderdeel van een nieuwe afdeling van ZeniMax Online Studios dat in San Diego is gesitueerd. Er wordt op dit moment naar diverse nieuwe werknemers gezocht. Er zijn nog geen details bekend over het spel dat in ontwikkeling is.
ZeniMax Online Studios is bekend van The Elder Scrolls Online. Het bedrijf wordt komend jaar samen met de rest van de dochterbedrijven van ZeniMax, waaronder Bethesda en id Software, onderdeel van Microsoft.
Reacties op: ZeniMax Online Studios werkt aan een nieuwe game
Xymie
https://www.dualshockers.com/sony-studio-former-naughty-dog-developers/
Ok dus van Multiplay content van Naughty Dog naar Rockstar naar een unnamed studio bij Sony een unnamed studio bij Microsoft.
Denk wat de Zenimax online goed bij hem past, daar hij zijn hele carrière de multiplay onderdelen van games heeft gemaakt (en animaties voor rockstar). Zenimax online maakt MMO's en sony maakt Singleplay games met multiplay als toetje. Nu mag hij meewerken aan het hoofdgerecht.
Ben wel benieuwd waarom hij na een jaar alweer weg is bij een studio van Sony die nog niet eens bekend is gemaakt.