Het onderzoeksbureau telde alle berichten bij elkaar op tussen zondag en woensdag en analyseerde ook de reacties tijdens de persconferenties.
De nieuwe Zelda werd in de meetperiode verreweg het meeste genoemd van alle games. Op twee en drie staan Battlefield 1 en God of War, en ook de remasters van Crash Bandicoot en Watch Dogs 2 maakten de tongen los op social media.
Het bureau onderzocht ook welke games tijdens de persconferenties het meest werden genoemd. Tijdens de EA-conferentie werd FIFA 17 het vaakst besproken, bij Bethesda was dat Dishonored 2. Tijdens de persconferentie van Microsoft werd Forza Horizon 3 het vaakst genoemd. Bij Ubisoft trok South Park de meeste aandacht en tijdens de conferentie van Sony was dat God of War.
Twitter deed zijn eigen onderzoek tijdens de E3. Ook uit dit onderzoek kwam Zelda als winnaar uit de bus, al werd God of War hier vijfde. FIFA 17, en met name de verhaalmodus, werd veel besproken op dit sociale medium.
Reacties op: Zelda wint E3 volgens social media
Millman7
Metaboss
ErikNus
Buiten dat is er een enorme open wereld aangekondigd, ziet het er prachtig uit en is het een launchgame voor de NX. Mensen die de Wii U hebben overgeslagen willen wellicht een NX gaan kopen om deze game te kunnen spelen.
hulstpower
Ik denk dat daarom zelda en mario altijd zo goed scoren en mensen hoge verwachtingen er van hebben.
En verder zijn er bijna geen slechte games van zelda.
woutzorz
XtraLinkUK
Wat ik wel jammer vindt aan de nieuwe Zelda zijn de saai uitziende vijanden. Die zijn niet veranderd helaas. Van mij hadden ze er wel wat meer fantasie in mogen steken om het een wat meer sprookjes-achtig uiterlijk te geven.
toeterbaas198219
Zelda heeft altijd sfeer en is gewoon erg goed !