Suzuki vertelde over zijn jeugd en hoe hij opgroeide in een landelijk gedeelte van Japan, met weinig om handen om mee te spelen. Uiteindelijk kreeg hij Lego van zijn ouders. In plaats van de handleidingen volgen, probeerde Suzuki grote ruimteschepen of voertuigen te bouwen. Suzuki gaf veel meer informatie over zijn jeugd en opvoeding, waaronder het feit dat hij piano leerde spelen en dat hij zijn eigen elektrische gitaar in elkaar zette.
Suzuki ging ook dieper in op zijn carrière bij Sega, waaronder de ontwikkeling van Afterburner en OutRun. Zo leerde hij bij een Shaolin-tempel zoveel mogelijk Kung Fu-stijlen voor de ontwikkeling van Virtua Fighter en Shenmue. Hij liet ook weten dat Shenmue 3 op dit moment heel anders is dan dat hij vroeger in gedachten had. Zo moest elke game één hoofdstuk van in totaal elf hoofdstukken bevatten, maar Shenmue 3 bevat inmiddels meer hoofdstukken.
Tijdens de presentatie toonde Suzuki nieuwe screenshots van de game, waaronder een aanval van Chai op Ryo en Shenhua, een blik op een arcadehal en de Panda Market, de eerste markt in de game. Daarna werd ook een korte trailer getoond. De complete presentatie is hieronder te zien, alsmede de screenshots.
Shenmue 3 wordt volgens Suzuki op dit moment uitvoerig getest en moet vanaf 19 november voor PlayStation 4 en de Epic Games Store beschikbaar zijn.
Reacties op: Yu Suzuki geeft nieuwe info en toont nieuwe beelden Shenmue 3
Markus88
SuperDre
Quintex
Als Markus88 gebruik wil maken van zijn refund, is dat zijn recht. Dat hoort ook bij Kickstarter, zie het probleem niet zo. Prima dat jij vindt dat het om iets kleins gaat, voor hem is dat dus niet zo. Laat lekker mensen zelf beslissen wat ze met hun geld doen, in plaats van je druk maken om elke comment die niet positief is over de EGS.
Valerium
Het is gewoon triest om te zien, want letterlijk elk epic game store artikel op deze site ga ik in de comment section om te kijken of die weer onzin lult, en ja hoor daar is die weer. En Het is altijd "onzin" en "gezeur" nooit heeft iemand gelijk.
Sander999
FOUT. Er is wel degelijk een Steam key beloofd en niet een ‘PC key’.
Dat jij het een futiliteit vindt is prima maar jij bepaalt niet voor iemand anders of hij wel of geen recht heeft op een refund.
Als je je neus even uit de reet van Epic kan halen en je mening op feiten kan baseren zou dat fijn zijn.
Markus88
het moment dat ik gebacked heb stond er duidelijk dat ik het voor steam zou ontvangen. dat is gewoon je belofte breken naardat je je $$$ binnen heb geharkt. en dan nog al die shit wat ze erna hebben gedaan.. nee dankje. ga ik niet steunen =)
-it-
casualkiller
coola
Ach ja de xboxertjes voelen zich toch te elitaire voor een game als dit. 🤣
-it-
fonsrutte
MelvinChowder
coola
Fuck it het is niet alleen een grafisch geweldige stijl de gfx zijn anno 2019 zelfs mooi te noemen.
Sven
casualkiller