De uitzending draait in zijn geheel om de aankomende rpg voor Nintendo Switch - kijkers hoeven dus geen andere games te verwachten. Wel wordt er ongeveer twintig minuten aan informatie gegeven over het spel. De presentatie vindt op 22 juni om 16:00 uur Nederlandse tijd plaats en kan onder andere op YouTube bekeken worden.
De game speelt zich af in Aionios, een levendige wereld waarin spelers hun reis beginnen om een einde te maken aan de eeuwige strijd tussen twee rivaliserende naties. Volgens Nintendo ontdekken spelers uitgestrekte landschappen, ontmoeten ze nieuwe wezens in het wild en vechten ze met unieke Arts en wapens.
Spelers kruipen in Xenoblade Chronicles 3 in de huid van de hoofdpersonages Noah en Mio te midden van een vete tussen de vijandige naties Keves en Agnus. Zes personages uit deze naties maken deel uit van een groots verhaal met het leven als het centrale thema.
De game komt op 29 juli uit op Nintendo Switch.
Reacties op: Xenoblade Chronicles 3-Direct wordt woensdag uitgezonden
Snoop213
AgeQned
Wordt je nou niet moe van jezelf. Nintendo kan maar vrij weinig goed doen bij jou.
Overigens is Xenoblade een gewilde game bij de RPG liefhebbers. Vorige deel is meer dan 2 miljoen keer verkocht, dus niet zo gek dat ze de game even in de spotlight zetten.
Snoop213
Verder doen ze persoonlijk ook weinig dingen echt goed Zelda
release jaar jokken ze over De enige game van het tweede kwartaal waar ik naar uitkeek is door Nintendo om zeep geholpen. Ik vond hun februari direct voor een zeer groot gedeelte om te huilen zo slecht. En nu wil iedereen een general direct. Komen ze met een direct aan voor Xenoblade. Deze mensen luisteren niet naar wat de fans graag zien. Erg jammer.
AgeQned
Snoop213
PietS.
Delays komen bij ieder bedrijf voor. Dat heeft niets met jokken te maken. En verder is het niet alleen het negativisme waar mensen over klagen, maar ook de constante herhaling.
Snoop213
Verder de herhaling het zal best dat in herhaling val. Ik probeer er op te letten. Maar herhaling komt voor met mensen met een sterke eigen mening. Jij valt ook best veel in herhaling. Daar klaag ik toch ook verder niet over. Ik probeer er op te letten. Maar ik pleeg geen strafbare feiten, of ik beledig niemand. Als je nooit meer wil dat mensen zich wel eens herhalen dan moet je overal waar je kunt reageren het reageren gedeelte uitzetten en werken met pols om een mening te peilen. Dus niet bij mij er extra opletten er zijn hier veel meer die wel eens in herhaling vallen.
PietS.
Ik heb je bij de eerste GoW2 delay anders niet zien klagen.
Iedereen valt weleens in herhaling. Ik ook inderdaad. Echter geef ik het aan, omdat jij de kroon spant en ik zie dat het andere mensen (ook) begint te irriteren. Doe er verder mee wat je wil.
Snoop213
En als ik extreem veel herhaling dan excuses ervoor. En je hebt ook gelijk vooral het Xbox showcase en sommige Nintendo topics bericht klopt het. Maar in veel andere berichten valt het wel mee. Maar daar hebben wij de meeste conversaties.
PietS.
Ik heb er niks van gezien in ieder geval. Kan ook aan mij liggen.
Snoop213
PietS.
Ik zeg dat je minder kritisch bent t.o.v. PS/Sony dan t.o.v. Nintendo. Het valt gewoon op.
Snoop213
PietS.
Daar heb ik helaas geen tijd voor. Ik lees overigens meer dan je denkt. Ik reageer gewoon niet altijd. Op zich ook wel slim.
Snoop213
PietS.
Zoek ik ruzie? Ik wijs je ergens op. Eigenlijk geef ik je een soort van advies. Meerdere mensen zeggen er iets van, maar het dringt niet tot je door. En nogmaals: Je mag best een keer klagen, maar dat cooonnnstante negativisme is zo vermoeiend.
Snoop213
PietS.
Ik heb het al (meerdere keren) uitgelegd en ga dat niet nog een keer doen.
Snoop213
PietS.
Nogmaals: Ik zeg het 1x. Jij constant. Dat is het verschil. Meerdere mensen hebben je erop aangesproken. Doe verder wat je ermee wilt.