Het bedrijf laat dit weten in een artikel op Xbox Wire. Een specifieke datum in november is er nog niet. Ook de prijs van de console is vooralsnog onbekend.
In het artikel valt wel te lezen dat er dit jaar meer dan vijftig nieuwe games gepland staan voor de console, waaronder Gears Tactics, Dirt 5, Assassin's Creed Valhalla, Yakuza: Like a Dragon en Watch Dogs Legion. Ook worden games als The Medium, Scorn en Tetris Effect: Connected genoemd als exclusieve spellen - deze games komen echter niet per se dit jaar uit.
Verder benadrukt het artikel dat gamers honderden spellen via Xbox Game Pass kunnen spelen, en dat games van Xbox, Xbox 360 en Xbox One ook speelbaar zijn.
Kort voor de aankondiging van de lanceringsmaand werd aangekondigd dat Halo Infinite niet meer gelijktijdig met de lancering van de Xbox Series X verschijnt. De langverwachte shooter moet ergens in 2021 uitkomen.
Concurrent Sony lanceert dit jaar ook een nieuwe spelcomputer in de vorm van PlayStation 5. Die console heeft nog geen releasedatum of prijs.
Reacties op: Xbox Series X komt in november uit
Mmo-veteran
kloakaTV
xeros
rpenning
Roy36NL
ViperVenom
FishSt1ck
Roy36NL
rvg1983
Roy36NL
rvg1983
Een releasedatum kan altijd veranderen, kijk maar naar Halo. Dus klopt, het is niet dat deze games per se dit jaar uit zullen komen, maar van deze 3 is The Medium de enige die daadwerkelijk voor dit jaar gepland staat.
Roy36NL
rvg1983
FishSt1ck
Roy36NL
Frez
kleinekoosjer
kloakaTV
hulstpower
Vind het wel goed dat micro halo meer tijd geeft om de grafics omhoog te gooien gameplay zag er goed uit dus ga er vanauit dat dat het niet was.
Roy36NL