Zoals we al eerder hebben vermeld, zal de grootste verandering de toevoeging van Messenger functionaliteit zijn. Dit maakt het mogelijk om te chatten met zowel bestaande messenger contacten als Xbox 360 vrienden. Beide groepen zullen apart zijn te managen, waardoor overzicht en privacy bewaard kan worden.
Een andere grote toevoeging is de mogelijkheid om MP4 (compatible met PSP en iPod) en h.264 videobestanden af te spelen. Daarnaast zal de videospeler uitgerust worden met een bookmark functionaliteit, waardoor de speler onthoudt op welk moment de film is gestopt. Bij het terugkijken zal de film verder gaan vanaf dat punt.
Een beter notificatiesysteem, betere communicatieopties en veel andere zichtbare en minder zichtbare verbeteringen zullen worden geïmplementeerd. Voor een demonstratie van de op 7 mei geplande update kun je hier een demofilm bekijken.
Reacties op: Xbox 360 Spring Update gedemonstreerd in filmpje
Big-Loser
Gamer24
spree
punisher007
HydropilloW
inoj
punisher007
Desondanks zou ik ook nog wel graag een browser zien hoor.
RadiuZ
2hot los pimpos
jip_86
Laus
djsonicx
Mja pc blijft duurder natuurlijk.
DaVinci88
Krafty
Jocheminho
RadiuZ
En dan ding is pas net uit dus pls nog geen conclusie's
RadiuZ
Dandor
Of kan je zometeen alleen typen met dat lelijke ding op je controller
EvilMonkey900
Friggs