Ondanks dat er op de Blizzard site zelf nog niets van te vinden is, heeft men vandaag de officiële tweede uitbreiding van World of Warcraft aangekondigd op het BlizzCon-evenement, waar 8000 gamers aanwezig zijn. En ditmaal klopten de geruchten volledig: de subtitel van deze aanvulling is namelijk 'Wrath of the Lich King'.
Zoals veel mensen al vermoedden is Northrend inderdaad de nieuwe locatie. Je zal dan ook de koude ijsvlaktes van dit continent kunnen bezoeken, waaronder de Icecrown Citadel. Verder is er een nieuw high-level Death Knight personage die je zelf kunt maken. Dit zal de eerste hero class in World of Warcraft zijn. Je kunt dit personage maken nadat je bepaalde uitdagingen behaald hebt.
De level cap wordt met Wrath of the Lich King verhoogd naar level 80. Verder is er een nieuwe Inscription Profession, waarmee je spreuken in het spel kunt verbeteren. Ook kun je gebouwen vernietigen met onder andere de nieuwe Siege Weapons. Qua aanpassingsmogelijkheden van je personage wordt ook het een en ander toegevoegd, waaronder nieuwe haarstijlen en dansanimaties.
Wanneer Wrath of the Lich King zal verschijnen is nog niet bekend gemaakt.
Reacties op: WoW: Wrath of the Lich King officieel aangekondigd
RussianMaffia
Ben wel benieuwd wanneer die uitkomt…..
Nav
=HellFire=
Kawaii Chiko
Eerste hero class? Welke komen er nog meer? Kan je je huidige personages upgraden?
jantjegoestobollywood
Maar het zal waarschijnlijk iets zijn wat grote guilds makkelijk kunnen doen en kleine guilds bijna onmogelijk kunnen doen en andere dingen die het verpesten. TBC was ook een teleurstelling voor mij eigenlijk .
Schwick
Het zal natuurlijk ook weer niet de makkelijkste quest zijn (kill hogger and become Death Knight!)
Schwick
Schwick
Renji
Hitman-47-
cronozero
Ett
Keepertje8
ShadowX
Kep al een No-Life door WoW dus een nieuwe expansion kan we wel bij
Sundalin
Sjnuffelke
Timesplitter
En daarbij komt dat ze met TBC zo veel nieuwe content in één keer hebben gereleased dat de echte diehards nu al weer verveeld zijn, terwijl de casual spelers maar 1 van de 7 nieuwe raid instances te zien krijgt…
Ik weet niet hoe ze dit moeten veranderen, maar er word genoeg betaald voor WoW om eens met iets orgineels te komen, of om een goed onderzoek te doen naar hoe het beter kan. WoW is en blijft een goede game, maar ik zie in de uitbreidingen en de sevice van Blizzard niks terug van de gigantische winst die ze op het spel draaien (gaat waarschijnlijk allemaal in starcraft zitten)
Timesplitter
Verder WIL Blizzard elk jaar een addon uitbrengen, maar release dates worden altijd uitgesteld bij Blizzard. Ik gok de release rond November 2008
anonymous
Rent A Ham