Naar verwachting zal de groei van World of Warcraft nog wel even doorzetten, want vorige week is het spel in China op de markt gekomen. Daar deden aan de betatest al 500.000 mensen mee. Later dit jaar zal het spel ook in Taiwan, Hong Kong en Macau verschijnen. Blizzard belooft trouwens in de toekomst nog regelmatig nieuwe content beschikbaar te stellen, in de lijn van het reeds verschenen Battlegrounds. Ook is een volledig uitbreidingspakket haast onvermijdelijk.

Reacties op: World of Warcraft passeert de twee miljoen gebruikers
koenie13
Fleppie
StarWolfer
Maar ook al vind ik Guild Wars erg goed, het moet gezegd: ff twee weken flink spelen en je bent er door heen (alle dorpjes bezocht / quests gedaan). en dan blijft alleen het multiplayer gedeelte over :/ . Hoe leuk dit onderdeel ook is, 'singleplayer' deel blijft kort.
Sony_Gangster
wahawhahw
go WOW
als ze nou een nex gen versie maken zijn ze helemaal binnen (A)
game-force
www.eve-online.com
Erwie
(ik dacht btw dat grafieken aflezen op de basisschool aangeleerd werd?)
Erwie
Linx
DaveyDangerous
ikzelf heb het nog nooit gespeeld :$
Neobyte
Toch knap dat ze in zo'n korte tijd zoveel members hebben gehaald.
MysteryBot
Ik speel het zelf ook al sinds de release en mijn god verslavend, op zondag morgen wakker worden en echt het aller eerste wat ik doe is pc aandrukken. Om vervolgens savdons laat weer uit te doen. Wat een wereld titel,
Sony_Gangster
dus beter ff van niet
kan je ook een soort abbo kopen van 2 maanden ?? (voor in de vakantie)
The Chosen One
Als wow in china launched zijn ze snel de grootste.
The Chosen One
MrWoef
Rustic
Fierce Deity
morrowind
anonymous
Eidos
Lach me altijd de pleuris om de toplevels in dat spel. Die vervelen zich te pletter omdat ze gewoon 3 maanden dag en nacht gespeeld hebben, en gaan dan maar questjes doen met lvl 10en 20's. Duurt lang, dat wachten tot de expension in november.
(Tip: je kan ook gewoon een nieuwe char aanmaken…8o )