Okami is een frappante, aparte en noem nog wat woorden die iets 'niet normaals' aangeven, game. Je speelt een wolf, staande voor de god van het licht. De wereld is aan het verduisteren en het is aan de god van het licht de taak om de wereld voor totale duisternis te behoeden. Tot zo ver niets dat we nog nooit gehoord hebben. Okami onderscheidt zich namelijk vooral door het oog en de inhoud.
De game maakt gebruik van een artistieke kunst, namelijk die van de oude Japanse tekenstijl. De inhoud valt op door het innovatieve vechtsysteem, waarbij je circeltjes moet trekken om vijanden en ze als het ware 'af moet vinken'. Klinkt allemaal redelijk cryptisch en voor iedereen die het verhaal van de klok en de klepel nog niet helemaal snapt, is er een nieuwe gameplayvideo waarin het systeem duidelijk wordt gemaakt. Bekijk de video, waarin een eindbaas in de vorm van een haai wordt verslagen, via deze link.
Reacties op: Wolf verslaat haai in eindbaasvideo Okami
Lesl
Wel woest spel .
Blackdevil NL
Ik dacht binnenkort.
Tallon 4 NL
Next-gen gameplay op een current-console.
Daar kan de 360 een puntje aan zuigen ( voor de goede orde, ik heb een 360 )
Dennispls
Tallon 4 NL
Dennispls
next-gen graphics ok maar next-gen gameplay is onzin
alienator
touchscreen besturing ?
met een afstandsbediening???
DS-Lite
Tallon 4 NL
Met next-gen gameplay bedoelt men andere gameplay dan nu het geval is. Niet meer de zoveelste FPS, RTS en meer van die gerecyclede shit.
Games op de Wii en DS zijn daar wellicht het beste voorbeeld van. Zou iemand met een naam als DS-Lite toch zeker moeten weten
Dennispls
Maar dat is ook een next-gen console
Touchscreen is helaas al vrij oud niks nieuws dus.
Tallon 4 NL
De graphics zijn waarschijnlijk niet beter dan de xbox games van nu. De reden dat de Wii next-gen is zijn gameplay. Kortom, de Wii tilt de gameplay naar een ander ( volgens sommigen volgend en/of hoger ) niveau.
EvilMonkey900
Tallon 4 NL
Dennispls
sHELL
Vaiio
't is mode om dat woord overal voor te gebruiken.
Concrete
Aligator NL
Okami is iets vernieuwends en laat iets innoverends zien en dat komen we tegenwoordig niet vaak tegen, basta!
Vaiio
sHELL
Ik zelf kijk echt uit naar Okami, leuk om te weten dat de PS2 nog steeds zeer gewadeerd is onder de spelmakers. En om eerlijk te zijn, ook een slimme zet, Heel veel mensen hebben tegewnoordig een PS2 in huis.
Enigste waar ik bang voor ben dat Okami de boot zal missen voor een release in europa