Via Twitter liet hij weten dat "een aantal onverwachte klassiekers naar de 3DS zal gaan komen. Hierop reageerde iemand die zijn hoop uitsprak voor een nieuwe Metroid, waarop Ross zei: "Ik denk dat je dan tevreden zult zijn." Om wat voor aankondiging het precies gaat wordt deze woensdag duidelijk, wanneer Nintendo meer informatie over de 3DS onthult.
Wellicht Metroid voor de 3DS op komst
subtitle
De Britse televisie- en radiopresentator Jonathan Ross heeft via Twitter onlangs gehint naar een mogelijke Metroid-onthulling op het evenement dat Nintendo aankomende woensdag in Amsterdam organiseert. Ross verzorgt daarbij de presentatie.
Reacties op: Wellicht Metroid voor de 3DS op komst
MikkelE30
The Chosen One
Bonecrusher1973
Syntheticbrain
T0bydude
T0bydude
Farting Bob
Metroid voor de DS vond ik de slechtste Metroid die ik ooit had gespeeld. Ik miste het echte exploren, de coole boss fights … in de nieuwe mis ik het concept van vinden van upgrades wel ja, maar ik kan ermee leven … het was gewaagd, en dat kan ik waarderen. Ik vond de filmpjes echt supermooi om te zien trouwens, en het verhaal vond ik niet vervelend (eindelijk een Metroid met een echt verhaal he
Metroid Prime series was voor mij de beste Nintendo reeks … schiet me maar af, maar dat is mijn smaak
Amatormusicae
maar ook dat zou nog steeds vet zijn.
Amatormusicae
we shall see.
:)
Alien VS Zombie
HostingSide.nl
Neen, dat vind ik ook.
grayfoxz
Back to metroid. Ik moet eerlijk zeggen dat geen enkele uit de serie me niet heeft kunnen boeien. Soms was het wel wat anders, maar de metroid sfeer zat er overal in ;)