Capcom heeft met Devil May Cry een erg sterke francise in handen die binnenkort al aan haar vierde deel toe is. In Devil May Cry 4 zal de speler niet de beroemde Dante, maar de duivelse Nero volgen tijdens zijn avontuur doorheen heel wat gotisch uitziende omgevingen.
Vandaag krijgen we echter een heel ander soort tafereel te zien. Blijkbaar zullen we in Devil May Cry 4 ook volop in de natuur ons ding mogen doen, compleet met vleesetende planten en een speels waterfonteintje om het groene plaatje af te maken. Mocht je aan al het onderstaande niet genoeg hebben, op de gamepage van het spel zijn nog veel meer screenshots terug te vinden. Nieuws

Weelderige jungle op nieuwe screens van Devil May Cry 4
subtitle
intro text
Reacties op: Weelderige jungle op nieuwe screens van Devil May Cry 4
batlefieldhunk
xenomorph
kingjohn
Lud0v1c
erwinraaben55
Volgens mij zijn het altijd de japanners die de makkelijkere versies krijgen!
Denk aan dmc 3, daar is "hard" bij ons "normaal"
fant
LeXuZ
Prullenbak
Skeejay
De screens zien er leuk uit, maar die rechtsonder is van de actual gameplay, en check hoe donker en grauw alles daar is. Dat valt me toch wel een beetje tegen hoor… ziet er absoluut niet sfeervol uit.
Batista
GoGoCactus