Vorig week dat maakte Ubisoft bekend dat mensen die hun Uplay-account met Twitch verbonden of mensen die de stream keken via een Uplay Client Watch Dogs 2 gratis ontvangen. Vanwege overbelaste servers konden veel fans echter niet inloggen tijdens de Ubisoft Forward-presentatie.
Ubisoft biedt via Twitter haar verontschuldiging aan voor de inlogproblemen en kondigde aan de game op een andere manier gratis aan te bieden.
Dat is nu mogelijk, via een link kunnen mensen alsnog een gratis exemplaar van de hackergame claimen, samen met een aantal extra bonussen.
Watch Dogs 2 is nu uit op de PlayStation 4, Xbox One en pc. Lees hier onze review van de PlayStation 4-versie van de game. Gisteren werd onthuld dat Watch Dogs Legion op 29 oktober verschijnt.
Reacties op: Watch Dogs 2 kan nog steeds gratis geclaimd worden
StormFox
SuperDre
adutchman
Bij mij duurde het 4 uur voor ie verscheen.
SuperDre
rvdno
The soy sauce
Roolio
PC (uplay)
TommyVercetti
MelvinChowder
darkmanwls
handsome1987
SuperDre
TheChief
Het is typisch Ubisoft in mijn optiek: een best interessant uitgangspunt nemen maar dan vervolgens alleen heel oppervlakkig aan de daaraan gekoppelde onderwerpen krabben zonder de diepte in te gaan.
Wel, dat en het feit dat de wijze waarop hackers worden neergezet in deze game af en toe echt de ultieme cringe is.