Het is weer Virtual Console Vrijdag, en sinds vanochtend kun je de volgende games downloaden voor je Wii:
Super Mario World (SNES),800 puntenSpeelbaar met de Classic en de Gamecube controller Vigilante (Turbografx)600 punten
Speelbaar met de Classic, Gamecube en Wiimote controllers. Zelda II: The Adventures of Link (NES)500 puntenSpeelbaar met de Classic, Gamecube en Wiimote controllers.
Overigens lijkt er ook een verbetering te zijn in het Nieuwskanaal, en wel dat er bij de presentatie nu meer steden aangewezen worden op de wereldbol dan eerst.. Klein detail, maar toch leuk.
Met dank aan JaapGoose voor het melden van dit nieuws.
Reacties op: Virtual Console Vrijdag: Zelda, Mario en Vigilante
pro_evo
Juicyboy20
alienator
Bravo Nintendo.
Snake NL
JaapGoose
Rustic
JaapGoose
Binnenkort komen er channels waar je demo's vandaan kan halen en later dit jaar zullen er ook 'nieuwe' VC games gemaakt gaan worden..
Joooooop
http://www.wiichat.com/nintendo-wii-gaming/1 5687-huge-thread-wii-07-a .html
Rustic
goh… software te downloaden voor niks? da's nieuw!
Rustic
alienator
Rustic
Beano
RadiuZ
Joooooop
JaapGoose
JaapGoose
Autlauw
er is markt voor zoals ik.
Er zijn ook mensen die zulke bedragen uitgeven voor een seizoenskaart van Feyenoord HA-HA-HA
ShinEvilRyu
Fabe