De game is vanaf dinsdag 18 augustus beschikbaar voor pc, Mac, PlayStation 4 en PlayStation 3 en komt de volgende dag naar Xbox 360 en Xbox One. iOS en Android krijgen de game tenslotte op donderdag 20 augustus.
De vierde episode komt in minder dan twee maanden tijd na de vorige. Dat is snel voor Telltale's doen, want er zat vier maanden tussen de eerste en tweede episode.
Reacties op: Vierde episode Tales from the Borderlands komt volgende week
ShadowX
Op moment bezig met 2e deel van The Wolf Among Us en moet zeggen die is ook super, ben benieuwd of ze ooit nog iets met een deel 3 doen van The Walking Dead want ik wil weten hoe het verder gaat met Kenny.
haastnooit
ShadowX
RavenMMG
ShadowX
PopArt71
Apetjoek
haastnooit
ShadowX
Heb toen later de collectie op de One gekocht voor die aanbieding prijs toen dat je alles van ze klreeg voor 50 euro.
Ben toen met alles begonnen behalve The Wolf Among Us en heb gisteravond episode 2 uitgespeeld en hij is vet ben er alleen laat mee begonnen.
Speel dit soort games meestal tussen de grote titels door, als eind van de maand Gears of War uitkomt dan zal een episode uit een Telltale game blijven liggen, wel moet ik zeggen dat de Telltale games echt super zijn op Jurrasic Park na dan
@PopArt71
Bedoelde dus episode 2.
gimbal2
haastnooit