Deze Virtual Console-vrijdag is de tweede week van het Hanabi-festival. Met dit festival zorgt Nintendo er voor dat wij in Europa spellen kunnen kopen via het Wii Winkelkanaal, die nooit buiten Japan zijn verschenen. De kans is dus heel groot dat je die spellen nog nooit gespeeld hebt en vandaag is het de beurt aan Ninja JaJaMuru-kun.
Maar er zijn nog twee interessante games zoals het originele Ninja Gaiden:
World Class Baseball (Turbografx)600 puntenWiimote, Classic Controller, Gamecube controllerNinja JaJaMaru-kun (NES)
600 puntenWiimote, Classic Controller, Gamecube controllerNinja Gaiden (NES)600 puntenWiimote, Classic Controller en Gamecube controller.
De dank gaat weer naar JaapGoose voor het melden van dit nieuws.
Reacties op: VC-Vrijdag: Ninja JaJaMaru-kun, Ninja Gaiden en Baseball
Parasite
Dorsos
Vriess
Een moeilijke game, als ik het me goed kan herinneren, maar mn klasgenootje en ik hebben em destijds op de NES wel uitgespeeld.
Ga em nu binnen halen!
EDIT:
Huh?…600 punten? Waarom geen 500? WTF Nintendo!
Sneakybasterd
bigds9fan
Brawl
wacht al eeuwen op die games.
als ze op pc kunnen emulator, kan wii ze ook op het kanaal zetten.
ik pm matt wel ff van ign, zal het ff doorgeven
Reanimationist
EDIT: Zie Sneakybasterd's reply >.>;;