Microsoft is onder andere op zoek naar een ontwikkelaar voor graphics-hardware. Onder graphics hardware wordt doorgaans een grafische processor verstaan die te vinden is op videokaarten voor PC's en spelcomputers. Deze werknemer moet met een team werken aan de architectuur voor de volgende generatie spelcomputers en dit proces begeleiden van concept tot productie.
Een tweede positie is beschikbaar voor een Senior Architect and Performance Engineer voor de Xbox Console Architecture Group. "De focus van deze positie ligt bij prestatie-evaluatie en modellering. Betrokkenheid bij alle aspecten van productontwikkeling komt echter regelmatig voor", staat er in de vacature. "We zijn op zoek naar iemand die flexibel is, en betrokken wil zijn bij de verschillende stadia van de levenscyclus van het product."
Als laatste zoekt Microsoft een Senior Hardware Design Verification Engineer die betrokken is bij de Xbox 360 en toekomstige platformen. Deze technicus is verantwoordelijk voor "designverficatie en kwalificatie van de Xbox-spelcomputer op het niveau van de componenten, het moederbord en het systeem."
Reacties op: Vacatures Microsoft wijzen op ontwikkeling nieuwe Xbox
The Chosen One
Verder kun je niks anders doen dan afwachten. Op dit moment zijn er nog veel te veel games die ik uberhaupt wil spelen op de Wii/360/PS3/DS. :)
blazingfirehawk
blazingfirehawk
lethalnl
lijkt me geen goed idee dat als voorwaarde te stellen, als het met software geemuleerd kan worden of het uiteindelijk toch werkt prima…maar anders, nee
zowiezo…welke xbox 1 games speel jij nog?
ik heb ooit KOTOR en halo op mijn console gepatched…thats it
MikkelE30
En aangezien ze daarvoor geen geschiedenis op console markt hebben, klopt dat dus niet. Het enige wat ze enigzins in die richting hadden is DirectX en dat is ook altijd backwards compatible geweest.
Met andere woorden: Microsoft kennende zal dat WEL gebeuren. Al was het alleen al omdat Sony het niet (goed genoeg) doet.
J05B
NT_Bao
De game console heeft alleen erin gefaald. Microsoft zijn niet anti-backward compatibility people.
Pro-Rick (inactief)
Rexus
The Chosen One
The Chosen One
En als je er wat meer van afwist weet je dat die camera ook beweegt. Als je dat wilt gaan inbouwen…
The Chosen One
BengaBenga
blazingfirehawk
blazingfirehawk
PscldR4
Pro-Rick (inactief)
Pro-Rick (inactief)
ultraspaz
scene ?
de enige scene die ik op de 360 ken is alleen maar bezig met het vernaggelen van dvd firmwares en jtaggen..
bvotje