Update: Shuhei Yoshida van Sony Worldwide Studios heeft het nieuws inmiddels bevestigd via Twitter. Alle PS4-games zijn dus via Remote Play op de Vita speelbaar, met uitzondering van games die specifieke hardware zoals de Eye-camera vereisen.
Oorspronkelijk bericht: Alleen PlayStation 4-games die gebruikmaken van de PS4 Eye, zouden niet aan deze regel hoeven te voldoen. Door remote play verplicht te maken, zou Sony ervoor willen zorgen dat de feature standaard gebruikt wordt en dus succesvol kan worden.
Remote Play voor PlayStation 4 is vergelijkbaar met de functie van de Wii U-gamepad, waarbij spelers in de buurt van hun console door kunnen spelen op het scherm van de controller. Bij Remote Play verloopt dit via Sony's meest recente handheld. De 1080p-beelden worden naar de Vita's resolutie geschaald, waarvoor de video-encoder van de PS4 wordt gebruikt. Via WiFi wordt vervolgens verbinding gemaakt met de Vita. Sony heeft vooralsnog enkel aangegeven het ondersteunen van remote play te stimuleren.
Reacties op: Update: Vrijwel alle PS4-games op Vita speelbaar
Roelio
xIntenso
Goed bezig, Sony!
XOVSquare
Edit: Dus wat Roelio ook zegt :)
kleinekoosjer
MyPad
kheb zelf een vita en hij ligt nu alleen maar stof te happen!!! Geef mij maar volledige remote play over alle games…. Zal bij mn (toekomstige) PS4 goed uitkomen…. kzie mn energie rekening al stijgen!!!
BF4 spelen al liggende op de bank terwijl mn vriendin tv aan het kijken is ofzo… Nooit meer gezeik over gamen in de woonkamer… Maar ach… waar heb je dan een 46D8000 voor… -__-
Majoortje
Heinster
Geen verkeerde ontwikkeling als je het mij vraagt.
Edit: Niet ten nadele van de WiiU bedoelt, tenslotte zul je voor een PS4 + PSVita een berg meer moeten dokken en is het niet dedicated, dus zal er minder op de extra mogelijkheden erbuiten gedacht worden.
bigmichiel
Edit: Aan de minnetjes te zien moet ik het nog uitleggen ook. Als iemand een nintendo koopt is het 9/10 keer voor de first party games. En nee, die komen niet op andere consoles uit.
Louwter
Niet duidelijk uit dit bericht of de Vita dit oom kan leveren.
343GuiltySpark
343GuiltySpark
klub7justin
GoofyZ3
Davindiovich
Avioto
Ik vraag me wel af hoe het precies werkt, de PS4 controller heeft natuurlijk meer knoppen dan de Vita (L2,R2, Thumbsticks).
Sgthartman
primahond2
rfsilent
InvictaNL
Of kan ik hem meenemen om in de auto verder te gamen?
water