Oorspronkelijk bericht:
Op dinsdag 31 mei vindt er onderhoud plaats aan het PlayStation Network. De reden voor het onderhoud geeft Sony niet, maar mogelijk is dit voor de lancering van de PlayStation Store. Het enige wat het bedrijf blijft herhalen over het weer online komen van de PlayStation Store, is dat dit eind mei zal gebeuren. Wanneer het klopt dat de winkel na het aankomende onderhoud weer toegankelijk is, dan heeft Sony zijn eigen deadline net niet gehaald. De werkzaamheden vinden namelijk plaats van dinsdagavond 21:00 uur tot woensdagochtend 3.00 uur.
Tijdens het onderhoud is het niet mogelijk om te registreren via de PC, PlayStation 3 en PlayStation Portable. Bovendien hebben consumenten geen toegang tot de accountmanagementpagina's voor hun PS3- en Qriocity-accounts. Tot slot is ook de winkel niet beschikbaar, meldt Sony, die is echter al ruim een maand niet toegankelijk. Spelers die reeds zijn ingelogd wanneer het onderhoud begint, kunnen wel gewoon online blijven gamen.
Reacties op: Update: Vanavond geen onderhoud PSN
Bio-Hazzard
ik ga er nu gewoon vanuit dat hij zelfs dinsdag nogsteeds niet online is…
furrie
Hugorion
Shadit
Sorter
SuCCeSSoR
Deadpool9
Playstation-sniper
Kom op jappies werken
kluner
Joooooop
Tripl3 D
Amerika loopt ruim genoeg achter (qua tijd) om er toch nog de 31e van te maken. Bij het heractiveren van PSN eerder deze maand begonnen ze tenslotte ook met de VS.
bigds9fan
Als je inlogt op de store krijg je een melding van onderhoud e.d. terwijl dat eigenlijk ook niet klopt. Wees gewoon duidelijk en zeg waar het op staat.
Tuinhoer
Toch leuk dat we nu toch een idee hebben wanneer alles terug bij het oude is.
ShizzleDaDizzle
ps3bjorn
DirtyHarry
DirtyHarry
Tuinhoer
DirtyHarry
Je kunt alles zeggen over Playstation, maar de Nederlandse divisie houdt iedereen op twitter keurig netjes op de hoogte van alle officiële updates en info. Alle twitteraars die vragen stellen aan playstationNL krijgen persoonlijk antwoord (zelfs als dit 100 x hetzelfde is).
Ik vind het bewonderenswaardig hoe het bedrijf deze problemen oplost.
Je zal maar in hun schoenen staan. Voel je je heel anders als dat je alleen maar niet online kan gamen…
Playstation-sniper
Ik hoop dat ze vaart maken want ik wil bbc2 vietnam kopen en downloaden!,!