De Wii U-game maakt gebruik van de speciale tabletcontroller voor de Wii U, zei Miyamoto verder. Hij bevestigde ook dat hij nog aan de nieuwe Pikmin-game werkt en dat deze gebruikmaakt van de hogere resolutie van de Wii U. Nintendo heeft tegenover Eurogamer bevestigd dat ook deze titel op de E3 getoond wordt. Hoewel er nog geen aanvullende details bekend zijn gemaakt, zegt Nintendo binnenkort met meer informatie over zijn plannen voor de E3 te komen.
Update 11:08 - Nintendo heeft tegenover Eurogamer laten weten dat ook Pikmon op de E3 getoond zal worden, het nieuws is met deze informatie aangepast.
Reacties op: Update: Mario Wii U en nieuwe Pikmin worden op E3 getoond
TheBigN
keepitfrosty
ultraspaz
Fudgewhizzle
den_the_man
mtyzostb
FPS 59785 voor op de PS3/360?
Als er in de loop der jaren één bedrijf vernieuwend is geweest, dan is het Nintendo wel geweest.
GolbeZeromus
melody
Daarnaast schijnt voor backwards compatibility de gebruikte hardware te moeten lijken op die van het oude model. Dus er komt helaas veel voor kijken om zoiets te realiseren.
maikelsteneker
ultraspaz
Ik kraak niets af maar ben enkel een beetsje sarcastisch.. Maar zeg nou zelf, een echte verrassing zou een nieuwe Nintendo console MET een gloednieuwe IP zijn, niet gebaseerd op zelda/mario/metroid, toch?
Sneakybasterd
mtyzostb
Black Spider
Black Spider
Kinqu
MariU
D4rKy28
JaapGoose
pieterbond