Ubisoft zal in staan voor de ontwikkeling van de game gebaseerd op de animatiefilm Open Season van Sony Pictures. Het spel zal twee weken voor de release van de film, in september van dit jaar, op de markt komen. Het spel wordt ontwikkeld in de befaamde Montreal-studio van Ubisoft.
In de film, en derhalve ook in de game, raakt de verstedelijkte grizzlybeer Boog verzeild in het bos, waar hij al snel ontdekt dat het jachtseizoen over drie dagen geopend zal worden. Samen met een snelpratend hert genaamd Elliot zal hij alle dieren moeten waarschuwen voor het naderend onheil. Je kunt in het spel spelen als zowel Boog als Elliot, terwijl je gebruik maakt van 'stinkdierbommen' en 'eikelvurende eekhoorns'.
Reacties op: Ubisoft toont screens van filmgame Open Season
Untitled Player
fetmenn
Erwie
Edenoniphobic
Teaser van die film was wel funny, trailer totaal niet.
Die animatie's worden toch lang niet altijd zo goed gedaan als Pixar het flikt. Vond Chicken Little, Polarexpress, Robots, en Wallace&Gromit (ja is met klei niet animatie maar toch) eigenlijk allemaal tegenvallend.
Erwie
Edenoniphobic
Mijn humor is meer die van Pixar, maar kan nou niet zeggen dat dat van lagere niveau's is. Gewoon andere type jokes, meer visueel. Pixar heeft altijd goeie voice-acts, bij animatie's moet de stem vooral goed passen en pakkende humor hebben. Laatste tijd doen ze veel te veel bekende stemmen van sterren erbij, die zijn alleen echt niet alleen funny.
Van deze teaser vond ik die eekhoorns weer het funniest, maar die beer en die ezel vond ik niks van die bekende acteurs.
Bolawarrior
http://www.crimethegame.com/addpoints.php?username=Superhoeba
dat is egt cool man