Tijdens de presentatie van de jaarcijfers liet Ubisoft ook weten dat tot en met maart 2017 vijf AAA-games wilt uitgeven. Naast de nieuwe game vallen daar Watch Dogs 2, For Honor, South Park: The Fractured But Whole en Ghost Recon Wildlands onder.
Ubisoft onthult compleet nieuwe IP op E3
Genre nog niet bekend
Ubisoft gaat een compleet nieuwe franchise onthullen op E3, dat in de week van 13 juni wordt gehouden in Los Angeles. Dat heeft Ubisoft bekendgemaakt tijdens een presentatie van zijn jaarcijfers.
Bron: Eurogamer
Reacties op: Ubisoft onthult compleet nieuwe IP op E3
xsuperaim
Massiv
Anders ik wel.. Wat een vette game moet dat worden!
ShadowX
Toch zou ik een gat in de lucht springen als ze uiteindelijk eens met iets kwamen van Beyond Good and Evil 2 en dan het liefst met een release datum.
Daarnaast zou ik ook niet vies zijn van een nieuwe Prince of Persia maar dat laatste zal er wel niet in zitten denk ik.
Hopelijk komen ze volgende maand wel met een aankondiging van de remaster van de Assassins Creed serie, of het remaster gaat worden weet ik niet maar gezien ze de collectie link hebben geregistreerd lijkt me het mogelijk dat ze met een remaster aan komen voor de X1 en PS4.
darkmanwls
terran
mark1772
coola
Het torentje beklimmen/veroveren is imho geweldige gameplay formule dus das geen reden tot klagen.