De game werd in 2020 aangekondigd en is sindsdien al meerdere malen uitgesteld. Het spel was in ontwikkeling bij de studio's Ubisoft Pune en Ubisoft Mumbai. Op Twitter laat Ubisoft weten dat Ubisoft Montreal de ontwikkeling nu leidt - "de geboorteplaats van de epische Sands of Time-trilogie".
Een nieuwe releasedatum is niet gegeven - de game moet uitkomen "wanneer hij klaar is". Wel laat Ubisoft weten dat het in de toekomst meer updates moet geven over het spel.
Sinds de onthulling van de remake waren er gemengde reacties van fans. Velen zagen een remake van wat volgens velen de beste Prince of Persia-game is wel zitten, maar de eerste beelden van het spel wisten weinig mensen te overtuigen.
Er gaan tevens geruchten dat Ubisoft Montpellier ondertussen aan een nieuwe Prince of Persia-game in 2.5D werkt, die hevig geïnspireerd moet zijn door de Ori-reeks.
Reacties op: Ubisoft Montreal leidt nu ontwikkeling van Prince of Persia-remake
Snoop213
Dan het slechte Ghost Recon breakpoint het matige Watch dogs Legion. The Division wat nooit echt een mega succes is gebleken. AC en Fc dat maar geen stappen voorwaarts weet te maken. De enige lichtpuntjes van de laatste jaren zijn Fenyx en Mario and Rabbids Kingdom battle en iets verder terug Rayman. Maar voor de rest is Ubisoft het echt volledig kwijt. Zonde.
Ryme
coola
Idd. Disney is echt niet dom en weten aan wie ze een licentie geven en welke potentie een game developer heeft. Als ubisoft inderdaad een faal bedrijf zou zijn had Disney nooit in zee zijn gegaan met ze.
Ik heb echt niks met Avatar, vond die film niet meer dan Pocahontas in space. Maar ik moet toegeven dat universum heeft potentie, en daarbij ben ik een sucker voor open wereld games. en ubisoft is een van de heer en meesters van geweldige sfeervolle en levendige open werelden creeren dus ik ben erg benieuwd.
Snoop213
Ryme
Als ik een spel ontwikkel en het verkoopt niet goed dan zou ik daar geen vervolg op maken om eerlijk te zijn
Snoop213
Ryme
Snoop213
Messtranor
coola
EA had de licentie al voor dat disney de eigenaar van lucas film/arts was
Messtranor
Maar t punt is dat Disney nou niet bepaald t toppunt van goede keuzes is.
Episode 7, 8 en 9 bijvoorbeeld.
coola
Oke das waar ( al vind ik last jedi wel wat hebben) maar punt blijft ook ubisoft is niet het oh zo slechte bedrijf als sommige doemdenkers hier doen blijken.
Messtranor
De kritiek die ik vaak op jou heb is dat t vrij standaard is hoe positief jij op ubisoft reageert. Ik vond de games leuk hoor, Ook the division en ghost recon en far cry kan ik waarderen. Maar al die games zijn zeker niet perfect, en Ubisoft heeft zeker een aantal discutabele beslissingen gemaakt de laatste jaren.
Punt is, geen enkel bedrijf is feilloos of een garantie voor een goede game.
Ik had die mening vroeger over Blizzard en Bioware, en die zijn inmiddels beiden ook keihard door de mand gevallen. (al ligt dat waarschijnlijk vooral aan hun overlords Activision en EA)
DarkraverX
*History. On May 6, 2013, Disney and EA jointly announced that EA will hold exclusive rights to make Star Wars video games for the next several years. New games will be developed across several of their studios, including Star Wars Battlefront by DICE and Project Ragtag by Visceral Games.*
Nickelent
DarkraverX
EA sloot de deal met Disney in 2013.
*History. On May 6, 2013, Disney and EA jointly announced that EA will hold exclusive rights to make Star Wars video games for the next several years. New games will be developed across several of their studios, including Star Wars Battlefront by DICE and Project Ragtag by Visceral Games.*
coola
Oke my bad ik dacht dat lucas arts nog voor de overname al een deal hadden gemaakt of in ieder geval met elkaar in gesprek waren.
Neemt niet weg dat disney nog steeds niet zomaar hun licenties geven aan wie dan ook. Ubisoft moest met een pitch met potentie komen en dat hebben ze blijkbaar gedaan.
DarkraverX
Ryme
Snoop213