Ubisoft zal, naast de reeds aangekondigde games Rayman DS, Sprung, Bomberman DS en Asphalt: Urban GT, nog een aantal games naar de nieuwste handheld van Nintendo brengen.
Zo zal men deze lente, ongeveer gelijktijdig met de filmrelease, een Nintendo DS versie van Star Wars: Revenge of the Sith op de markt brengen. LucasArts verzorgt de PS2 en Xbox game gebaseerd op deze derde Star Wars film. Een ander filmgame die naar de DS zal komen is King Kong, gebaseerd op de remake van King Kong door The Lord of the Rings regisseur Peter Jackson. De film zal op 14 december in de bioscoop verschijnen en de game kunnen we ook ergens rond die tijd verwachten. Ubisoft maakt zelf ook een King Kong game voor PS2, Xbox, GameCube en PC, welke momenteel in ontwikkeling is bij het team van Beyond Good & Evil. De derde titel is ook geen grote verrassing, namelijk Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Dit derde deel in de Splinter Cell reeks zal al in maart op PS2, Xbox, PC en GameCube verschijnen, maar kent later dit jaar ook nog een release op de DS. Ook andere interne franchises van Ubisoft zullen in de toekomst hun weg naar de DS vinden.
Reacties op: Ubisoft kondigt aantal nieuwe Nintendo DS games aan
MasterPie
Maar splinter cell zie ik niet echt zitten met de touchscreen, een schermpje voor de stealthmeter odzo. King Kong is misschien wel leuk, als ze maar GOED gebrui maken van die 2 scheeermen
FabianNL
ik hoop natuurlijk van niet, ben alleen bang van wel
clanck
Een Trouwe Fan
Misschien toch maar een ds aanschaffen wanneer die in de winkel ligt
Koentje.kGNL
helemaal niet juist staat al een paar weken op de reclame in vele bladen…
MasterPie
GuldenGlaurung
Erik_XP
Erik_XP
Erik_XP
Ik ben overings van mening dat jij dus een domme fanboy bent. Maar probeer alsjeblief het tegendeel te bewijzen. Je bent mij favorite ANTi-held van de PSP haha, i
clanck
mijn vriend. als het goed is kan ik je morgen weer de nieuwste verkoopcijfers uit japan presenteren… schijnt dat de PSP nu de NDS per week gaat dubbelen. Ik ben benieuwd hoe, eerst zien dan geloven pas natuurlijk. Release PSP in europa gaat pas 29 april zijn snik snik snik….(gamefront.de) spreek je in mei nog wel als je zelf de kans gehad hebt om de PSP in je zweterige handjes te houden en intussentijd 5 keer je styles bent kwijtgeraakt, lol.
sjaakbonestaak
Heideroosje
clanck
nog ff over dit atikelen: zullen genoeg mensen zijn die hier enthausiast over worden, alleen ik ken ze niet!!!
moonboer
Ten eerste waarom zou kingkong blokkerig zijn, je hebt nog geeneens screenshots gezien, dus je kan er niet over oordelen!
Ten tweede waarom zou iemand zich laten overhalen een psp te kopen omdat dees de laatste tijd wat beter verkoopt (wat trouwens nog logisch is ook), of oordeel je nu over jezelf omdat jij zo'n verschrikkelijke meeloper bent?
Ten derde, het slaat nergens op dat je over de styles begint. Maar nu je er toch over begint: de styles is prima op te bergen bij je ds. Als jij hem dan nog kwijtraakt steek je hem maar in je reet ofzo!
Ten vierde, het is misschien jou mening dat je niet enthausiast wordt van deze titels, maar dat hoeft niet gelijk voor iedereen zo te gelden.
Ten vijfde, als je niemand kent die enthausiast wordt van deze titels geldt dat nu niet meer, want ik wordt er wel 'enthausiast van'.
Yoshiiiii
Ten tweede als er veel verkocht ga je niet automatisch meer verkopen dat klopt niet. Jouw hele beredenering klopt niet. Je kan zeggen: ja hij wordt veel verkocht dus koop ik hem ook maar het is eerder hij is goed dus wordt ie goed verkocht.
Ten derde het is stylus.
Ten vierde hij zegt niet dat het voor iedereen geld maar voor mij iig wel
Ten vijfde…niet iedereen is perfect
moonboer
ik bedoel hier dat het logisch is dat de psp nu wat meer verkoopt
hacka
De ds is goed en echt nintendo ….de psp is goed en echt Sony, klaar ds gamers blij psp gamers blij……;-)
Macc Maverick
En tsja, over welke spellen iemand enthousiast wordt, da's nog altijd een kwestie van smaak. Ik wordt weer niet enthousiast van het 38e racespel dat voor de PSP is aangekondigd.
Erik_XP