Volgens Yerli is er een kleine hardcore doelgroep die zeer mondig is over het feit dat ze graag een nieuwe Timesplitters-game of een HD-remake van een ouder deel zouden willen zien. Er is door een fan een online petitie opgezet waarmee gamers worden opgeroepen hun steun te betuigen voor een HD-collectie van Timesplitters.
"Ik zou het heel graag (een HD-remake van Timespliters 2) zien. Met de petitie proberen ze zo'n 300 duizend steunbetuigingen te krijgen, volgens mij staat dit op het moment op twee- of drieduizend. Als ze het voor elkaar krijgen om dat aantal te behalen, leg ik het heel graag voor aan de beslissers in het bedrijf, de belangrijkste aandeelhouders, en zeggen: 'Kijk eens hier naar. Dit is de situatie, laten we het gaan maken'." De petitie is momenteel ruim 30 duizend keer getekend.
Reacties op: Timesplitters 2 HD mogelijk bij 300.000 handtekeningen
Pug205GTi
Aldodilly
Bilspleet
Elke keer als er iets over Timesplitters te lezen is, hoop ik weer op een nieuw deel. Een HD remake vind ik ook prima! Als er maar iets komt (:
RMV
Cryptical
slyrullez
maffo95
maar is het alleen een hd remake van timesplitters 2?? ik dacht namelijk van elk deel: )
maffo95
http://www.change.org/en-GB/petitions/crytek-uk-create-a-timesplitters-hd-collection
Pug205GTi
Online petitie kan je aanklikken.
maffo95
Pug205GTi
Inferno187