Dat heeft de streamingdienst aangekondigd, zo schrijft Deadline. Er keken 4,7 miljoen mensen via HBO en HBO Max. Het is daarmee de één na populairste eerste aflevering van een serie op het netwerk sinds de première van Boardwalk Empire uit 2010. Daar keken 4,81 miljoen mensen naar. Alleen de eerste aflevering van Game of Thrones-spin-off House of the Dragon trok vorig jaar meer kijkers, namelijk 9,986 miljoen.
Het gaat hierbij overigens alleen om kijkers op de eerste dag van release. Volgens HBO is dat aantal meestal zo'n twintig tot veertig procent van het complete publiek dat uiteindelijk naar een aflevering van een serie kijkt.
In de serie, die in Nederland op HBO Max te zien is, speelt Pedro Pascal de rol van Joel en Bella Ramsey de rol van Ellie. Elke zondagnacht komt er een nieuwe aflevering online - het eerste seizoen telt negen afleveringen en vertelt het verhaal van de eerste game en bijbehorende uitbreiding Left Behind. De serie is geschreven door gameregisseur Neil Druckmann en Chernobyl-schrijver Craig Mazin. De show wordt tot nu toe bejubeld door critici en kijkers.
Op plekken als Spotify en iTunes is ook een officiële podcast begonnen die na elke nieuwe aflevering online komt. De podcast wordt gepresenteerd door Troy Baker, die de rol van Joel speelt in de games. Ook showrunners Mazin en Druckmann komen aan het woord. Eerder vandaag verscheen er ook een nieuwe trailer van de serie waarin beelden van aankomende afleveringen te zien zijn.
Reacties op: The Last Of Us-serie blijkt één na grootste HBO-première sinds 2010
tmvde
Bteqq
Rijstekorrel
Maar hoe verder kwamen hoe beter de afkeuring werd
grotewobbo
controvi
Heb altijd meer het idee dat mensen die Part 2 de grond in stampen de game amper tot niet gespeeld hebben toen ze hoorden of zelf zagen wat er gebeurd in het begin van de game. (ja DAT moment)
Overigens heeft Criag Mazin een fantastische job gedaan om de start van de game verder uit te breiden en een paar punten van de game te veranderen die way more sense maken dan dat dat in de game gebeurd.
De normale verhaal punten zitten er allemaal in dus ik zou gewoon gaan kijken als je Part 1 ook een goede game vond.
Maar gezien je mening over Part 2 zal het me ook niets verbazen dat de directe copieen van teksten uit de game in de serie voor jouw als geforceerd en zwak en ongeinspireerd zullen aanvullen.
(Dat bedoel ik niet op een slechte manier maar gewoon een verwachting.)
archangel1110
En dat de ontwikkelaar op die manier hun politieke agenda probeert te forceren.
Maar dat mag natuurlijk niet volgens de playerbase:')
Ik geef helemaal niets om dat soort geneuzel en heb echt genoten van deel 2.
Vond die in vele opzichten eigenlijk beter dan deel 1 (gameplay-wise)
controvi
Maar in Part 2 vond ik juist dat dat totaal niet gebeurde. Er wordt nooit echt vol aandacht aan besteed alsof een transgender of lesbies zijn de hoofdrol is.
De game was fantastisch in elkaar gezet en verhaal technisch EN gameplay wise, was het sowieso veel beter. En dat Part 1 was geweldig in het uitwerken van de journey.
Part 1 beschouw ik altijd als een grote escort missie met hele sterke personages. part 2 is veel meer verhaal waarbij ook de reis wel centraal staat maar je vooral aan het denken gezet wordt wat je eind doel nou eigenlijk is en wat probeer je nou te bereiken. (voor de personages dan)