Op de een of andere manier hebben pinguïns meer dan andere dieren een aantrekkingskracht op de makers van animatiefilms. Nadat pinguïns al de show stalen in Madagascar draaide ook Happy Feet volledig rond deze zuidpoolbewoners. En dan komt eind dit jaar ook nog Surf's Up, een film over een pinguïn met een surfcarrière.
Ubisoft zal de bijbehorende game voor zijn rekening nemen die min of meer in het extreme sports-genre zal vallen. Geen platformer dus, zoals we normaal bij de animatiefilmgames gewend zijn. Met tien verschillende personages kun je de zee bedwingen en duizelingwekkende moves uitvoeren, in zowel single- als multiplayer.
Bekijk hieronder de eerste screenshots uit de 'current-gen' versie van het spel, naar wij aannemen Playstation 2. Het spel verschijnt overigens op bijna elk gangbaar platform, waaronder zélfs de Gamecube. Alleen de bezitters van de eerste Xbox - zo dood als een pier - zullen het zonder Surf's Up moeten stellen.
Reacties op: Surfende pinguïns in Ubisoft's filmgame Surf's Up
eibert
agrix
maikelsteneker
btw, linuxfan?
anonymous
Reanimationist
Cavorka
agrix
=HellFire=
eibert
LUPUS
Happy Feet –> Surf's Up
Ants –> A Bug's Life
Finding Nemo –> Shark Tale
Ik zou de makers een schot door hun kop kunnen jagen voor zoveel inspiratieloosheid. Argh, animatiefilms maken je agressief! Hirsch Ballin?!
inoj