Het spel is sinds 28 juni verkrijgbaar voor de Switch en is dus nog geen twee weken beschikbaar. Elke speler kan vooralsnog maximaal 32 zelfgemaakte levels uploaden. Er zit geen limiet aan het aantal door spelers gemaakte levels dat men kan spelen; al is voor beide acties wel een Nintendo Switch Online-abonnement nodig.
In Super Mario Maker 2 kunnen spelers hun eigen Mario-levels maken en uploaden. Dit kan in de stijl van Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World, New Super Mario Bros. en Super Mario 3D World. Nieuw in dit deel is onder andere dat spelers hellingen kunnen maken.
Reacties op: Super Mario Maker 2 heeft al twee miljoen geüploade levels
watashi wa maurice desu.
Ik heb nu 5 levels online en de meest gespeelde was gisteren 20 keer.
Dat is tegenover de populairste van 400.000 niks. Hoe kan zo’n level zoveel gevonden worden. Ik vraag me af wat ik mis doe in dat systeem. Niet dat ik zoveel gespeeld moet worden maar de balans tussen normaal en populair is wel heel vreemd,
Daar moet een systeem in zitten dat je makkelijker gevonden word.
Wel leuk spel, leuk om te maken, leuk om te spelen:
HunterSeeker
Diamond8d
Daarnaast is het natuurlijk van belang dat hij leuk is en haalbaar, des te groter de kans dat hij wordt getipt door andere.